Porady.org

Nasz serwis doczekał się całkowicie nowej odsłony! Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami.

Już dzisiaj możesz korzystać z naszego serwisu w całkowicie nowej odsłonie. Porady.org w nowej wersji to zupełnie nowe podejście do najlepszego serwisu z poradami w sieci. W serwisie wdrożyliśmy całkowicie nowy wygląd, który pozwoli Ci teraz na jeszcze łatwiejszą nawigację! Wszystkie Twoje porady dostępne są od dzisiaj prosto ze strony głównej – wystarczy, że wpiszesz interesującą Cię frazę.

Nowa odsłona Porady.org to przede wszystkim nowy szablon oraz system CMS, na którym oparliśmy jeden z najstarszych serwisów z poradnikami w sieci. Od razu po przejściu do strony głównej naszego serwisu zobaczysz najlepsze, najnowsze oraz najwyżej ocenianie porady. Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby znaleźć wszystko to czego potrzebujesz.

Od teraz możesz także stać się współautorem w Porady.org – szukasz potrzebnych porad lub znasz rozwiązanie jakiegoś problemu? Napisz do nas poprzez zakładkę Kontakt.

Zapraszamy także do stałego odwiedzania naszego bloga, na którym znajdziesz wiele ciekawych artykułów. W niedługim czasie planujemy także rozszerzyć zakres naszych porad o zupełnie nowe kategorie!

Pozdrawiamy,
redakcja Porady.org.