DZIAŁY

Poszukujesz Gry RPG na wiele godzin? Chciałbyś zagłębić się w immersyjny świat i nie móc oderwać się od komputera? Tutaj znajdziesz listę jednych z najlepszych RPG’ów naszych czasów.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rok Wydania: 2015
Producent: CD Projekt Red

Wiele gier RPG opowiada o samotnych podróżnikach szukających przygód, ale niewiele z nich robi to w taki sposób jak Wiedźmin 3. Akcja gry toczy się na ziemiach północy znanych z opowieści Andrzeja Sapkowskiego, które zachwycają swoją wielkością i krajobrazem, w którym czuć słowiańskiego ducha tożsamego z serią.Największą siłą Wiedźmina 3 są jednak wspaniale napisane postacie, które sprawiają, że świat wydaje się żyć naprawdę. Geralt styka się z wieloma ludzkimi (i nie tylko, w końcu jest łowcą potworów) problemami, które wyróżniają tą grę na rynku i nie pozwalają od niej odejść czy o niej zapomnieć.Wiedźmin 3 poza wspaniałym światem przedstawionym oferuje również dużą ilość modów stworzonych przez społeczność.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rok Wydania: 2012
Producent: Bethesda Softworks

Produkcja studia Bethesda z 2011 roku to otwarty świat – dzieło sztuki. Skyrim rozkochał w sobie dziesiątki milionów fanów RPG realizując pierwszą wizję tak otwartego świata, niełatwo jednak znaleźć dokładny powód sukcesu tej produkcji. Czy to przez zapierający dech w piersiach świat, pełen pokrytych śniegiem gór? Czy to przez smoki, które dzierżą tajemniczą moc? Czy to może przez tysiące modów stworzonych przez społeczność, poświęcają setki tysięcy godzin na ulepszenie tego dzieła? Jedynym sposobem by się o tym przekonać jest stworzenie własnej postaci i napisanie własnej historii w świecie Skyrim.

Dark Souls

Rok Wydania: 2011
Producent: From Software

Dark Souls to RPG Dark Fantasy dla wymagających graczy. Tytuł zaskarbił sobie ogromną ilość fanów głównie przez poziom trudności odbiegający od współczesnych produkcji. Kontynuacja Demon’s Souls skupia się głównie na eksploracji, zgłębianiu tajemnic mrocznego świata oraz pokonywaniu szaleńczo wymagających bossów – satysfakcja bądź frustracja gwarantowana!

Path of Exile

Rok Wydania: 2013
Producent: Grinding Gear Games

Wykorzystując wiele schematów, które sprawiły, że Diablo stało się popularne, Path of Exile Rozwija gatunek izometrycznych RPG ów i stawia wysoką poprzeczkę. Jest to darmowa propozycja dla fanów Dark Fantasy, którzy uwielbiają wielogodzinny grind by zdobyć upragnioną część ekwipunku.

Divinity:Original Sin

Rok Wydania :2014
Producent: Larian Studios

W przygodzie od Larian Studios w stylu klasycznych RPG odnajdzie się każdy. Divinity: Original Sin otwiera drogę do kooperatywnego trybu dla dwóch graczy umożliwiając odczuć głębię RPG ów w starym stylu poprzez grę online. Setki Questów, skomplikowany system level’owania oraz strategiczna walka turowa to największe zalety duchowego spadkobiercy serii Baldur’s Gate – pozycja obowiązkowa.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Najlepsze gry RPG na PC w które warto zagrać" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Najlepsze gry RPG na PC w które warto zagrać" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania