DZIAŁY

Ponoć oczy są zwierciadłem duszy. Wróżbici zajmujący się chiromancją, są jednak zgoła innego zdania i rolę tę przypisują ludzkim… dłoniom. Co warto wiedzieć o odczytywaniu losu z linii, przecinających ręce? Czym jest chiromancja i jak wróżyć z dłoni? Odpowiadam!

Czym jest chiromancja?

Chiromancja to nic innego jak właśnie odczytywanie przyszłości i charakteru osoby, na podstawie linii pokrywających jej dłonie. Warto zaznaczyć, że metoda ta zwykle nie przynosi za sobą negatywnej wróżby, jej przekaz jest pozytywny. Linie, na podstawie których przepowiadany są unikatowe dla każdego człowieka, podobnie jak linie papilarne. Pamiętaj jednak, że podczas wróżby, trzeba zwrócić uwagę również na inne cechy dłoni charakterystyczne dla naszego rozmówcy.

Jak wróżyć z dłoni? Dłoń lewa, a prawa

Wróżąc z dłoni, uzupełniaj informacje zdobyte z jednej o te odczytane z drugiej. Dłoń lewa przedstawia nasze losy, przyszłość i przeznaczenie. Linie na niej, to niewiadome, niezależne od nas zdarzenia. Prawa dłoń natomiast to odzwierciedlenie naszego charakteru i postawy życiowej.

Jak wróżyć z dłoni? Gesty

Gdy wróżysz z dłoni, zwróć uwagę na gesty, które są nimi wykonywane. Są one ważną częścią komunikacji niewerbalnej, która pomoże Ci dopracować i lepiej odczytać przepowiednie. Twój rozmówca bębni palcami w stół? Być może jest zniecierpliwiony. Zakłada ręce za głowę? Daje Ci do zrozumienia, że umie sobie radzić z problemami i jest pewny siebie. A może głaszcze brwi palcami? To często oznaka mijania się z prawdą i koloryzowania informacji. Obserwuj uważnie!

Jak wróżyć z dłoni? Kolor skóry i jej struktura

O dziwo kolor i struktura skóry, może powiedzieć nam wiele o naszym rozmówcy. Skóra gładka świadczy o czułości i wrażliwości, pomarszczona natomiast o oschłości jej właściciela. Gdy dłonie Twojego rozmówcy są wilgotne, być może nie radzi on sobie ze stresem, a bywa opryskliwy, a nawet grubiański, gdy są suche. Zwróć też uwagę na kolor skóry. Jeśli jest w odcieniach różu, masz przed sobą osobę zrównoważoną, w przeciwieństwie do posiadaczy skóry czerwonej. Żółty kolor, informuje o zawiści i fałszu, za to już żółtawy charakteryzuje osobę energiczną oraz zaradną. Blada skóra dłoni natomiast to znak rozpoznawczy ludzi bezradnych i podatnych na wpływy otoczenia. Nie myl jej jednak ze skórą białą, którą posiadają ludzie niezwykle wyrozumiali. Dłonie ziemiste, lub sine z kolei, świadczą o zgorzkniałości i bezwzględności Twojego rozmówcy.

Jak wróżyć z dłoni? 8 linii

Na prawej dłoni Twojego rozmówcy, znajdź linie odpowiadające konkretnym sferom życia. Jeśli natkniesz się na linię życia, oznacza to, że rozmawiasz z osobą emocjonalną i posiadającą silną intuicję. Linia Głowy mówi o dobrej pamięci (zwróć uwagę na jej głębokość – czym wyraźniejsza tym lepsza pamięć). Linia Serca natomiast określa poziom emocjonalności człowieka (przypatrz się ilości rozgałęzień), a Małżeństwa stopień stałości w związku (im mniej linii, tym lepiej!). Stan jego równowagi wewnętrznej oddaje Linia Przeznaczenia, natomiast wątroby i przewodu pokarmowego – Zdrowia. Jeśli na dłoni Twojego rozmówcy, znajdziesz natomiast Linię Wenus, możesz być pewnym, że jest to osoba o niezwykłych umiejętnościach.

Interesujesz się magią? Sprawdź jak wróżyć z Tarota Online.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak wróżyć z dłoni?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak wróżyć z dłoni?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania