DZIAŁY

Niezależnie od tego, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną, ten poradnik sprawi, że seks dla was obojga będzie jeszcze bardziej intymnym i… smacznym doznaniem!

Przez wielu uważana za element wzbudzający podniecenie, a przez niektórych kojarząca się z nieprzyjemnym smakiem i zapachem. Mowa o spermie, czyli płynnej wydzielinie, w której znajdują się męskie plemniki. Sperma jest jednak nie tylko nieodłącznym elementem zapłodnienia, ale również pikantnym dodatkiem do seksu oralnego.

Smak spermy zależy przede wszystkim od sposobu odżywiania się mężczyzny. Ci, którzy dostarczając swojemu organizmowi dużo witamin, minerałów, regularnie uprawiają sport, a także seks cieszą się lepszym smakiem nasienia. Zastanawiasz się jak poprawić smak spermy? Mamy dla Ciebie 6 skutecznych porad.

6 porad jak poprawić smak spermy

Zobacz teraz 6 prostych i skutecznych porad jak poprawić smak spermy. Nie musisz zmieniać całej diety! Wystarczy, że wprowadzisz do niej tych kilka składników.

Jak poprawić smak spermy – sok z ananasa

Czy wiesz już, że sok z ananasa może poprawić smak spermy? Jeżeli nie koniecznie zacznij pić 3-4 szklanki soku z ananasa dziennie, a Twoja kobieta zobaczy różnicę! A jeżeli to Ty jesteś kobietą, zaproponuj sok z ananasa swojemu mężczyźnie – nie tylko będzie dla niego bardzo smaczny, ale także zdrowy. Jego intensywny smak poczujesz w… spermie.

Jak poprawić smak spermy – dieta

Jak już wspomniałam na początku, w zdrowym ciele… smaczne nasienie! Wyrzuć ze swojej diety zbędne dodatki, kawę, niezdrowe tłuszcze, alkohol, chipsy i colę! Dodaj do niej więcej warzyw i owoców. Zwłaszcza te drugie dadzą znaczący efekt. Jak poprawić smak spermy bez większego wysiłku? Oprócz ananasa stosuj morele, seler i cytrusy!

Jak poprawić smak spermy – słodycze

Co ma wspólnego słodka sperma z jedzeniem słodyczy? Okazuje się, że wiele, bowiem spożywanie cukrów wpływa na lepszy smak spermy. Nie przesadzaj jednak z ilością słodyczy, bowiem ważny jest także zdrowy i sprawny organizm. Zjedz od czasu do czasu batona lub dodaj do potraw ksylitol.

Jak poprawić smak spermy – używki

O używkach już było, lecz powtórzę to ponownie: wyrzuć ze swojej diety papierosy, alkohol, i kawę, bowiem nie poprawiają one smaku spermy. Mało tego, dla wielu kobiet sperma facetów regularnie spożywających takie używki jest zwyczajnie gorzka. Zadbaj więc o przyjemność swojej kobiety z seksu oralnego i poskrom swoje uzależnienia.

Jak poprawić smak spermy – aktywność fizyczna

Czy już mówiłam Ci, że zdrowy i aktywny styl życia poprawia smak spermy? Uprawiaj sport także poza łóżkiem. Biegaj, trenuj, rób interwały, ćwicz regularnie i spalaj kalorie. Dodaj do tego siłownię i pływanie, a Twoja sperma będzie jeszcze smaczniejsza. Wpływa na to będzie miało dotlenienie organizmu.

Jak poprawić smak spermy – produkty

Jak poprawić smak spermy jeszcze prościej? Wyrzuć ze swojej diety ryby, smażone potrawy i produkty, cebulę, czosnek, kapustę, kalafior, szparagi, nabiał i czerwone mięso. Wszystko to pogarsza smak Twojej spermy i doznania kobiety w trakcie seksu oralnego.

Zastosuj się do naszych wskazówek lub zasugeruj swojemu mężczyźnie jak poprawić smak spermy zgodnie z naszym poradnikiem. Pomoże tam wam obu jeszcze dłużej cieszyć się intymnością w trakcie tej pikantnej zabawy.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak poprawić smak spermy? 6 skutecznych porad" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak poprawić smak spermy? 6 skutecznych porad" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania