DZIAŁY

Walentynki, czyli Dzień Zakochanych, to wyjątkowa okazja do tego, aby okazać sobie miłość. Można zdecydować się na standardowe upominki, które z pewnością sprawią przyjemność drugiej osobie. Jednak jeżeli chcesz ją zaskoczyć, postaw na romantyczny gest, który sprawi, że na długo zapamięta ten dzień i będzie mogła do niego wracać. Stwórz wyjątkowy album Waszego związku. Nie masz pomysłu, jak to zrobić? Skorzystaj z naszych podpowiedzi.

Stwórz nietypowy album, wykorzystując klasyczne odbitki

Chociaż klasyczne albumy ze zdjęciami są pięknymi pamiątkami wspólnie przeżytych chwil, to w ostatnich latach odeszły w zapomnienie. Wszystko za sprawą bardzo rozwiniętej fotografii cyfrowej. Obecnie niemal każdy ma telefon z dobrym aparatem, dlatego klasyczne odbitki zostały nieco zapomniane. Tym bardziej taki upominek zaskoczy ukochaną osobę, która jeszcze bardziej go doceni.

Dlaczego zamiast gotowego fotoalbumu lub fotoksiążki warto postawić na odbitki klasyczne lub kwadratowe i własną twórczość? Przede wszystkim wymaga to znacznie większego zaangażowania i kreatywności, a to z pewnością zostanie bardziej docenione przez Twoją miłość.

Pamiątka z najpiękniejszych chwil związku

Wybór kilkunastu najpiękniejszych wspólnych zdjęć może być naprawdę sporym wyzwaniem. Nie możesz zdecydować się na tak niewielką liczbę fotografii? Nie ograniczaj się. Postaw na mniejszy format 9×13 cm lub 10×15 cm, lecz większą liczbę zdjęć. Chętnie wybieraną opcją są pakiety 100 sztuk odbitek, przy których często możesz dodatkowo liczyć na atrakcyjniejszą cenę lub specjalne promocje.

Zależy Ci na zdjęciach w większych rozmiarach? Wśród dostępnych opcji znajdziesz klasyczne odbitki w rozmiarze 13×18 cm i 15×21 cm. Nie mniej popularne są także największe warianty, wśród których masz kilka możliwości. Są to między innymi formaty: 20×30 cm, 21×30 cm, 30×40 cm, czy 30×45 cm.

Postaw na piękne i niestandardowe wykończenie fotografii

Podczas wyboru laboratorium odpowiedzialnego za wydruk fotografii warto zwrócić uwagę na jakość i rodzaj papieru. To w połączeniu z wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym podejściem sprawi, że Wasze wspólne zdjęcia będą wyróżniały się doskonałą ostrością obrazu i idealną kolorystyką. Co więcej, nie zmienią swojego wyglądu po krótkim czasie i przez długie lata pozostaną w najlepszym stanie.

Cały proces wywołania zdjęć przeprowadzisz na stronie Foto FujiFilm. Szybko, sprawnie i co najważniejsze – całkowicie online. W prosty sposób dobierzesz nie tylko format zdjęć, ale również rodzaj papieru fotograficznego – zależnie od tego, czego oczekujesz, możesz postawić na papier standardowy, premium lub profesjonalny, każdy o innej gramaturze. Warto także postawić na opcję papieru fotograficznego Velvet, który doskonale nadaje się do odbitek artystycznych i jest wyjątkowy w dotyku. Najczęściej wybiera się go w przypadku dużych formatów, które wiesza się na ścianie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby postawić na niego w przypadku tworzenia walentynkowego albumu Waszego związku, który powinien być w pełni wyjątkowy.

DIY

Niniejszy poradnik pod tytułem "Stwórz walentynkowy album Waszego związku" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Stwórz walentynkowy album Waszego związku" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania