DZIAŁY

Stemplowanie do niedawna kojarzyło się głównie z zabawą dla dzieci. Obecnie to gorący trend w stylizacji paznokci. Stemplowanie, czyli stamping, to niemal nieskończenie wiele możliwości zdobienia paznokci. Wystarczy naprawdę niedużo, żeby uzyskać spektakularny efekt na płytce. Stemplowanie ma szereg zalet, o których warto napisać, by przekonać te paznokciomaniaczki, które nie wierzą, że tak łatwo można wykonać cudowny manicure!

Zalety stampingu

Stemplowanie to bardzo prosty sposób na uzyskanie oryginalnego efektu na płytce. Czy nieskomplikowane wykonanie stylizacji to jedyna jego zaleta? Oczywiście, że nie, choć nie da się ukryć, że dla wielu paznokciomaniaczek jest ona najważniejszą, więc od niej zaczniemy.

Prosta stylizacja

Jak wspomnieliśmy, główną zaletą stemplowania jest prosta aplikacja. Wystarczy naprawdę niewiele, by uzyskać genialny efekt na paznokciach. Jak dokładnie wygląda proces stampingu?

Stemplowanie krok po kroku

Stamping odbywa się już po przygotowaniu płytki i pomalowaniu paznokci. Najpierw użyj lakieru dedykowanego do stemplowania, by pomalować nim wzór na blaszce do stempli. Następnie usuń delikatnie nadmiar lakieru odpowiednim ściągaczem. W dalszej kolejności dociśnij wzór na płytce i chwilę go przytrzymaj. Coś więcej? Nie, tylko tyle czynności dzieli Cię od fantastycznego efektu na paznokciach! Nie zapomnij tylko utrwalić manicure! W zależności od rodzaju stylizacji – topem lub bezbarwnym lakierem.

Szybka aplikacja

Wykonanie niektórych zdobień zdecydowanie przedłuża proces manicure. W tym przypadku to dosłownie chwila! Dzięki szerokiemu wyborowi blaszek do stempli można “wyczarować” w kilka minut nawet bardzo skomplikowane wzory.

Niewielka inwestycja pieniężna

Zakup blaszki do stempli, ściągacza, stempla oraz specjalnego lakieru to naprawdę niewielkie koszty. Tym bardziej, że wszystkie te artykuły wystarczają na długo. Na jednej blaszce do stempli potrafi znajdować się wiele różnych wzorów. Dzięki temu wystarczy Ci zakup jednego produktu, by móc wykonywać za każdym razem inne zdobienie. Ściągacz i stempel to artykuły wielokrotnego użytku. Lakiery do stempli natomiast są bardzo wydajne i wystarczają spokojnie na kilka miesięcy.

Niemal nieograniczone możliwości stylizacji

Jak wspomnieliśmy, każda blaszka do stempli to wiele różnych wzorów. Pozwala Ci to na eksperymentowanie z różnymi zdobieniami i tworzenie za każdym razem zupełnie innej stylizacji. Obecnie najbardziej topowymi wzorami są między innymi kwiaty, figury geometryczne czy różnego rodzaju kokardy. Warto również wspomnieć, że stemplowanie można wykonać zarówno na płytce pokrytej lakierem hybrydowym, jak i klasycznym. Dzięki temu, nawet nie posiadając lampy UV/LED, jesteś w stanie wykonać spektakularną stylizację paznokci!

Jak stemplować, by uzyskać zamierzony efekt?

Stamping ma obecnie już miliony miłośniczek na całym świecie. Są to paznokciomaniaczki, które cenią szybkie, proste i jednocześnie spektakularnie wyglądające zdobienia płytki. Jak stworzyć stylizację, która zachwyci i przykuje uwagę na dłużej? Z blaszki do stempli wybierz jeden z bardziej widocznych wzorów i przybij go na każdy paznokieć. Paznokcie wcześniej pomaluj mocno napigmentowanym lakierem, dzięki czemu uzyskasz jeszcze piękniejszy, bardziej oryginalny efekt. Jeżeli natomiast wolisz delikatny manicure, pokryj płytkę hybrydą nude, natomiast z blaszki do stempli wybierz któryś z bardziej subtelnych wzorów. Przybij go nie na wszystkie, a po jednej płytce u każdej dłoni. Wtedy masz gwarancję delikatnego efektu zadbanych paznokci.

Stamping także dla początkujących paznokciomaniaczek

Stemplowanie jest tak proste, że spokojnie poradzą sobie z nim także osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją płytki. Jesteś początkującą paznokciomaniaczką? Manicure wykonujesz w zaciszu swojego domu? Stamping powinien być idealny także dla Ciebie! Zainwestuj w blaszkę do stempli, stemple, lakier i ściągacz, a gwarantujemy, że zostaniesz mistrzynią stampingu szybciej niż Ci się wydaje!

Stemplowanie – spektakularny efekt prostej stylizacji

Marzy Ci się osiągnięcie oryginalnego efektu naprawdę niewielkim kosztem? Mimo niewielkiego doświadczenia, chciałabyś w domu wykonać manicure, który oczaruje Twoich bliskich? W każdym przypadku – stamping to idealne rozwiązanie! To tylko kilka minut pracy i niewiele dodatkowego sprzętu, a rezultaty z pewnością przerosną Twoje oczekiwania! Zaopatrz się w blaszki do stempli, stempel, ściągacz i specjalny lakier i już dziś ciesz się pięknym, oryginalnym manicure!

DIY

Niniejszy poradnik pod tytułem "Stamping hitem stylizacji paznokci – wykonaj go sama w domu!" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Stamping hitem stylizacji paznokci – wykonaj go sama w domu!" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania