DZIAŁY

Szukasz pomysłu jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Chcesz zmienić pracę lub uzyskać awans? W tym poradniku znajdziesz wskazówki jak tego dokonać. Sprawdź!

Istnieje kilka metod, które pozwolą Ci podnieść kwalifikacje zawodowe. Wybrane rozwiązanie zależy tak na prawdę od Twoich potrzeb, dostępnego czasu i chęci. Zdobywanie nowych umiejętności i poszerzanie swojej wiedzy to zdecydowanie inwestycja w dobrą przyszłość.

Studia podyplomowe – dla kogoś z dużą rezerwą czasu

Jesteś po studiach magisterskich lub licencjackich, ale nie zagwarantowały Ci one dobrze płatnej pracy? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Możesz zdecydować się na studia podyplomowe, które trwają 2 lata. Studia podyplomowe skoncentrowane są na konkretnym specyficznym zagadnieniu, dlatego jest to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą nabyć umiejętności i wiedze do podjęcia określonej ścieżki zawodowej. Minusem studiów podyplomowy to ich koszt, jak również czas, który trzeba poświęcić. Często mogą one kolidować z życiem codziennym i zawodowym.

Kursy zawodowe – dla każdego

Kursy i szkolenia to kolejne doskonałe rozwiązanie w temacie podnoszenia kwalifikacji. W krótkim czasie możesz nauczyć się konkretnego fachu i zdobyć certyfikat, który będzie potwierdzał zdobyte umiejętności. W internecie można znaleźć wiele szkoleń z każdego zakresu i w każdej formie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Możesz zapisać się na kurs, który odbywa się stacjonarnie lub 100% online. Czas trwania szkoleń to maksymalnie kilka dni, więc to świetna alternatywa studiów podyplomowych, gdy nie mamy zbyt dużo czasu na naukę.

Kwalifikacje zawodowe bez wychodzenia z domu?

E-learning od kilku lat wybija się na polskim rynku edukacyjnym, a jeszcze większą popularność zyskał przez pojawienie się koronawirusa. Możesz zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe lub podnieść aktualne bez wychodzenia z domu. Wszystko odbywa się online, nawet egzaminy. Jest to jedna z najbardziej elastycznych metod zdobycia nowych umiejętności zawodowych dla pojedynczych jednostek i cały grup pracowników. Wszystko dopasowujesz się do swoich możliwości i nie ma tutaj żadnej presji oraz stresu. Platformy e-learningowe pozwalają na naukę o każdej godzinie i w każdym miejscu. Dostępne kwalifikacje zawodowe, które możesz zdobyć w takiej formie to kurs elektryka, kurs WordPress, kurs księgowości, kurs programistyczny, kurs e-marketing, kurs BHP, kurs fotowoltaika, kurs wizażu, kurs tworzenia stron internetowych i wiele innych.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak podnieść kwalifikacje zawodowe" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak podnieść kwalifikacje zawodowe" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania