DZIAŁY

Przypadki problemów z potencją nie są odosobnione. Mimo, że dla wielu mężczyzn są niepotrzebnie wstydliwe, to każdy powinien sobie zdawać sprawę, że nie jest z tym sam. Jak wskazują badania tylko w samej Polsce problem ten dotyczy ponad trzech milionów mężczyzn. Większość z nich nie szuka pomocy specjalisty,  próbuje różnych sposobów na własną rękę. Jeżeli mężczyzna nie chce wybrać się po pomoc do lekarza, warto spróbować skorzystać z leków dostępnych w aptekach bez recepty.

Leki na problemy z erekcją

Producenci dokładają starań, żeby zaspokoić potrzeby mężczyzn w tym zakresie, na rynku znaleźć można wiele preparatów dostępnych bez recepty. Mężczyźni mają w czym wybierać, są to między innymi:

  1. Inventum dostępny w aptekach,
  2. Maxon Frote,
  3. Maxon Acitiv,
  4. Maxigra.

Wszystkie z wymienionych preparatów, są dostępne w aptekach bez recepty. Część z nich ma formę klasycznych tabletek do połknięcia, a część należy rozgryźć jak gumę do żucia. Wśród preparatów można spotkać suplementy diety, jak i leki.

Skład leków na problemy z erekcją

Preparaty dostępne bez recepty mają w składzie najczęściej sildenafil, w niewielkim stężenieniu. Substancja ta jest podstawnym składnikiem najpopularniejszego leku na problemy z prostatą na świecie – Viagry. W Polsce wprowadzenie preparatów, które mają w składzie sildenafil i są dostępne bez recepty, stanowiło ogromny przełom, ponieważ do tej pory taki preparat można było otrzymać dopiero po wizycie u lekarza. Wiele preparatów, które dostępne były na rynku, to nieudolne podróbki sildenafilu, których skuteczność nie była właściwa. Jednak odkąd preparaty mające w składzie sildenafil są dostępnych w aptekach bez recepty, konieczne jest, by spełniały liczne i surowe restrykcje narzucane przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego – sprawia to, że są one całkowicie bezpieczne i można je więc stosować bez obaw.

Działanie leków na poprawę potencji

Sildenafil działa wspomagająco na rozkurcz mięśni gładkich, które znajdują się w ciałach jamistych. Dzięki temu napływ krwi do prącia w trakcie podniecenia jest zwiększony, czyli erekcja, jaką mężczyzna jest w stanie osiągnąć, jest znacznie dłuższa i mocniejsza. Co ważne, działanie takiego preparatu nie powoduje natychmiastowej erekcji. Konieczna jest tu stymulacja, czyli podniecenie, które składniki preparatów wzmacniają – stosujący więc takie leki, panowie nie muszą się martwić o działanie preparatu, które wystąpi z zaskoczenia. Jedną z zalet tego typu środków jest to, że działają dokładnie w chwili, kiedy jest to wskazane. Pełne działanie sildenafilu następuje w czasie od 25 minut do godziny. Wszystkie badania, jakie przeprowadzono na preparatach, które mają w składzie tą substancję, jednoznacznie wskazują na ich wysoką skuteczność.

Warto pamiętać, że leków tego typu nie należy spożywać łącznie z alkoholem. Warto także stosować się do zasad racjonalnego odżywiania, a wtedy można mieć pewność, że preparat zadziała właściwie.

Jeśli jednak leki na problemy z erekcją zdają się nie pomagać w żaden sposób, wtedy konieczne będzie udanie się do specjalisty (np. urologa lub psychoterapeuty), ponieważ tego typu problemy mogą wynikać z różnych czynników psychicznych i fizycznych.

Niniejszy poradnik pod tytułem "4 leki na problemy z erekcją dostępne bez recepty" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "4 leki na problemy z erekcją dostępne bez recepty" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania