DZIAŁY

Jak wróżyć z kart Tarot? Jest to sztuka znana od samej starożytności i wciąż bardzo popularna. Jeśli chcesz wiedzieć jak prawidłowo stawiać karty Tarot to ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo przydatny. Poniżej znajdziesz cenne wskazówki!

Proste rozkłady kart Tarot

Jeśli chcesz wróżyć z kart Tarot i nie masz w tym dużego doświadczenia warto zacząć od wybierania prostych rozkładów, które pozwolą na zrozumienie i odczytywanie znaczeń. Postaw na samym początku na jedną kartę na swoje pytanie, a z czasem dwie czy trzy. W taki oto sposób umocnisz swoje odczytywanie, a w późniejszym czasie nie będziesz mieć żadnych wątpliwości co do swojej interpretacji.

Nie pytaj o to samo kilka razy

Korzystając z kart Tarot musisz po prosty wierzyć w ich moc. Bez tej wiary, nawet nie próbuj wróżyć, bo po prostu Ci to nie wyjdzie. Nie zadawaj, więc kilka razy tego samego pytania, bo już pierwsza odpowiedź była trafna i nie ma co jej podważać. Zadając któreś z kolei pytanie na ten sam temat automatycznie wątpliwy w działanie kart Tarot. Pozwól, więc kartom działać samym!

Dobrze sformułowane pytanie to podstawa

Zadając pytanie kartom Tarot musisz zachować opanowanie i czystość umysłu. Nie pozwól na jakikolwiek chaos w Twoich myślach, ponieważ w efekcie Twoje pytania nie będą precyzję i tak samo będzie z odpowiedzią. Zacznij, więc od głębokiego wydechu i wdechu, a następnie wypowiedz swoje pytanie na głos. Pozwoli Ci to na określenie, czy rzeczywiście ma ono tak brzmieć. Pamiętaj też o tym, aby pytanie nie miało 2 możliwości – „czy tak czy tak”. Ma być one skierowane na jedną konkretną sytuację. Unikaj skomplikowanych i złożonych pytań!

Kieruj się intuicją, nie logiką

Stawiając karty Tarot i je interpretując bardzo ważne jest poświęcenie czasu i skupienia. Wejrzyj dokładnie w kartę obserwując szczegóły na niej, takie jak symbole, widoczne atrybuty czy wyrazy twarzy. Taka analiza pomoże Ci zinterpretować odpowiedź. Zwróć też uwagę jakie odczucia wzbudza w Tobie dana karta i co Ci intuicja podpowiada.

Alternatywa – Tarot Online

Nie chcesz stawiać kart Tarot w tradycyjna metodą? Nie czujesz tego? Nie umiesz zinterpretować odpowiedzi patrząc na karty w swoich dłoniach? Możesz skorzystać z Tarot Online. To aplikacja, która umożliwia wróżenie anonimowo używając do tego kart Tarot. Zadaj pytanie, wylosuj kartę i przeczytaj co oznacza odpowiedź. Tarot Online to nowoczesna forma poznania swojej lub czyjejś przyszłości, przeszłości oraz teraźniejszości bez spotykania się z wróżką czy tarocistką.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak wróżyć z kart Tarota" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak wróżyć z kart Tarota" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania