DZIAŁY

Bonusy bukmacherskie uchodziły niegdyś za przyjemny dodatek dla graczy. Natomiast obecnie już nikt nie wyobraża sobie zawierania zakładów bez wcześniejszego skorzystania z oferty bonusowej. Rzeczywiście promocje tego typu są teraz na porządku dziennym i praktycznie każdy bukmacher posiada je w swojej ofercie. Dlatego znajomość najpopularniejszych bonusów oraz zasad ich działania staje się cenną wiedzą dla wszystkich graczy. Warto więc odpowiedzieć na pytanie – w jaki sposób można korzystać z bonusów bukmacherskich?

Choć zmiany w branży bukmacherskiej zachodzą bardzo dynamicznie, pewne zależności pozostają takie same. Do dzisiaj na najbardziej atrakcyjne bonusy bukmacherskie mogą bowiem liczyć nowi gracze. Jest to efekt przemyślanej strategii bukmacherów, którzy w ten sposób zachęcają do założenia konta na swojej platformie.

Bonusy dla nowych graczy

Powitalny bonus STS – o co chodzi w tej ofercie? Według naukowców z PAN oraz WSB to właśnie firma STS oferuje najlepsze bonusy na start w Polsce. Taki wniosek jest efektem przeprowadzonego badania, które polegało na ocenie poszczególnych bonusów na start.

Bonusy dla nowych graczy, określane także mianem promocji lub pakietu powitalnego, mogą składać się z kilku różnych ofert. Zazwyczaj kluczową rolę w takim pakiecie odgrywa bonus od pierwszego depozytu. W jego przypadku gracz otrzymuje środki bonusowe o równowartości wpłaty dokonanej na nowe konto. Oczywiście bukmacherzy jasno określają ich maksymalną wysokość. Gracz może wykorzystać takie środki do obstawiania spotkań spełniających określone przez bukmachera kryteria. Aby wypłacić bonus, gracz musi najpierw wykonać obrót uzyskanymi środkami. Szczegółowe zasady takiego obrotu są określane indywidualnie przez bukmacherów.

Oprócz tego w skład pakietów powitalnych często wchodzą tzw. darmowe zakłady oraz zakłady bez ryzyka. Darmowy zakład (freebet) to jedna z ulubionych promocji graczy. Polega ona na przyznaniu graczowi środków bonusowych jeszcze przed dokonaniem pierwszego depozytu. Dzięki temu można obstawić wybrane spotkanie bez konieczności wpłacania własnej gotówki. Jeżeli zaś chodzi o zakład bez ryzyka (cashback), jego idea jest równie prosta. Cashback zakłada, że gracz otrzyma zwrot postawionych środków, jeśli jego typ będzie błędny.

Bonusy dla stałych graczy

Rosnąca konkurencja w branży sprawia, że bukmacherzy muszą skupiać się także na utrzymaniu swoich dotychczasowych klientów. To z kolei tłumaczy rosnącą popularność bonusów dla stałych graczy. Jak sama nazwa wskazuje, mogą z nich korzystać osoby mające już własne konto na platformie. Co ciekawe, takie bonusy często pojawiają się przy okazji największych wydarzeń ze świata sportu.

Niestety, trudno opisać konkretne bonusy dla stałych graczy, gdyż w zasadzie każda promocja tego typu może mieć inne warunki. Toteż gracze zawsze powinni pamiętać o uważnym zapoznaniu się z regulaminem konkretnej promocji.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Rodzaje bonusów w zakładach bukmacherskich – jak z nich korzystać?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Rodzaje bonusów w zakładach bukmacherskich – jak z nich korzystać?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania