DZIAŁY

PayPal to platforma internetowa dzięki, której można dokonywać płatności na całym świecie. Sprawdź, jak założyć konto PayPal bez numeru telefonu i czy jest to w ogóle możliwe!

Trochę więcej o PayPal

Jest to system płatności w internecie, który pozwala na bezpiecznie płacenie online za usługi lub towary, a także przesyłanie i odebranie pieniędzy. PayPal oferuje założenia konta osobistego lub firmowego, w zależności od Twoich potrzeb.

PayPal’a założył Elon Musk wraz ze swoimi wspólnikami w 1998 roku. Platforma powstała z zamysłem przesyłania pieniędzy przez telefony komórkowe, pagery czy palmtopy. Jednak bardzo szybko wkroczyła do świata internetu. W 2002 roku została kupiona przez serwis eBay i stała się tam głównym system płatności. Na ten moment PayPal działa w 200 krajach.

Jak założyć konto w PayPal?

Konto w PayPal można założyć poprzez stronę internetową lub aplikacje. Poniżej znajdziesz kroki, które nalezą wykonać, aby posiadać konto na tej popularnej platformie.

  1. Otwórz stronę internetową lub wejdź na aplikacje PayPal.
  2. Kliknij w przycisk „Załóż darmowe konto” lub „Zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu.
  3. Wybierz rodzaj konta, który chcesz założyć – prywatne lub firmowe i wciśnij „Kontynuuj”.
  4. W kolejnym etapie rejestracji należy podać swój numer telefonu, na który zostanie przesłany kod zabezpieczający.
  5. Wpisz kod w widocznym polu i kliknij „Dalej”.
  6. Wprowadź wszystkie swoje dane oraz utwórz hasło do swojego konta na PayPal.
  7. Następnie podaj adres do korespondencji i zaakceptuj politykę prywatności.
  8. Na samym końcu, aby korzystać z systemu PayPal należy dodać do swojego konta kartę debetową lub kredytową oraz zweryfikować adres e-mail klikając w link, który został wysłany na Twoją pocztę.

Teraz możesz pełnoprawnie dokonywać płatnością towaru oraz usługi,, przelewać i odbierać pieniądze na całym świecie. Przypominamy, żeby za każdym razem czytać dokładnie regulamin każdej firmy.

Jak założyć konto na PayPal bez numeru telefonu?

Jeśli zastanawiasz się czy jest to możliwe to niestety nie. PayPal wymaga numeru telefonu przy rejestracji i nie można tego obejść w żaden sposób. Jest to po to, aby świadczone usługi przez PayPal były bardzo dobrze zabezpieczone. Uwaga! PayPal od niedawna wprowadził zmiany w regulaminie i osoby, które z niego korzystają sporadycznie będą musiały płacić 50 złotych. Jeśli, więc wiesz, że PayPal będzie przez Ciebie używany mniej niż kilka razy w miesiącu warto zastanowić się czy jest to takie opłacalne jak mogło Ci się wydawać.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak założyć konto PayPal bez numeru telefonu" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak założyć konto PayPal bez numeru telefonu" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania