DZIAŁY

2020 rok to chaotyczny czas, w ciągu którego najważniejszym jest nie zgubić siebie i swojej motywacji do życia i działania. Z tymi książkami nic nie powstrzyma Ciebie i twojego samorozwoju!

Alchemik | Paulo Coelho

Alchemik to bestsellerowa powieść brazylijskiego autora Paulo Coelho. Łączy wzmacniające i duchowe prawdy z intrygującą historią młodego pasterza. Stwierdzenia takie jak „Strach przed cierpieniem jest gorszy niż samo cierpienie… żadne serce nigdy nie cierpiało, kiedy szukało swoich marzeń” i „Kiedy czegoś chcesz, cały Wszechświat spiskuje, pomagając Ci to osiągnąć” oraz wiele innych, na pewno zmotywuje Cię do realizacji swoich marzeń. Jeśli jesteś fanem fikcji i szukasz trochę motywacji, Alchemik Paulo Coelho powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy lektur.

Siła nawyku Dlaczego robimy to, co robimy i jak można to zmienić w życiu i biznesie | Charles Duhigg

Charles Dubigg przedstawia czytelnikom szczegółowy opis nawyków, analizując, w jaki sposób powstają oraz ważne elementy, które się z nimi wiążą. Omawia również, jak te nawyki mogą wpłynąć na każdy aspekt twojego życia i stworzyć efekt domina. Jeśli walczysz ze złymi nawykami ta książka zdecydowanie pomoże ci je zrozumieć.

Obudź w sobie olbrzyma | Anthony Robbins

Czy starasz się nadążyć za życiem i karierą? Jeśli tak, to powinieneś obudzić swojego wewnętrznego olbrzyma, aby pokonać przeszkody w życiu osobistym i zawodowym. Ta książka pokazuje, jak to zrobić. Tony Robbins oferuje kilka praktycznych strategii odzyskiwania kontroli nad swoim stanem emocjonalnym. To fascynująca lektura, która może zmienić twoje życie.

Dobrze zaprojektowane życie | Bill Burnett, Dave Evans

Jeśli twoje życie jest w chaosie i chcesz odzyskać nad nim kontrolę, ta książka autorstwa Billa Burneta i Dave’a Evansa pomoże ci wrócić na właściwe tory. Praktyczne kroki opisane w tej książce pomogą Ci w budowaniu satysfakcjonującego i sensownego życia, które zawsze chciałeś wieść. Robi to poprzez ubieranie czytelników w designerskie buty i przeprowadza ich przez kolejne etapy projektowania własnego życia.

Ścieżka Miłości | Don Miguel Ruiz

W książce The Mastery of Love don Miguel Ruiz przedstawia oparte na strachu przekonania i założenia, które podważają miłość i prowadzą do cierpienia i dramatu w naszych związkach. Wykorzystując wnikliwe historie, aby urzeczywistnić swoje przesłanie, Ruiz pokazuje nam, jak uleczyć nasze rany emocjonalne, odzyskać wolność i radość, które są naszym przyrodzonym prawem, oraz przywrócić ducha zabawy, który jest niezbędny w pełnych miłości związkach.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Książki, dzięki którym lepiej poznasz samego siebie" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Książki, dzięki którym lepiej poznasz samego siebie" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania