DZIAŁY

Ze względu na panującą sytuację w naszym kraju związaną z koronawirusem wszystkie atrakcje imprezowe zostały pozamykane do odwołania. Jednak nawet w domu można świetnie spędzić czas ze znajomymi grając w gry planszowe popijając drinka. Oto ciekawe gry planszowe, które warto mieć w swoim domu.

1. Gra na emocjach

Ta gra opiera się na 100 kartach, które przedstawiają różne emocje. Jedna osoba zadaje pytanie, które musi zaczynać się od ” JAK SIĘ CZUJĘ, GDY…”, a wszyscy pozostali gracze muszą wyłożyć po jednej karcie, która według nich najlepiej pasuje do pytania. Wybierasz osobę, która wybrała kartę najbardziej oddającą twoje emocje w danej sytuacji. To właśnie ona wygrywa rundę! Zwycięzcą gry zostaje gracz, który zdobył 3 punkty.

2. Żulobiznes – Towarzyska gra alkoholowa

Jest to planszowa gra inspirowana wszystkim nam znaną grą Eurobiznes. Jedynie czym się różni to tym, że osobą wygraną jest ta, której nie tylko dobrze idzie w interesach, ale również i w piciu. Żulobiznes przeznaczony jest od 2-6 dorosłych graczy. Co ciekawe miasta występujące w tej grze to nasze polskie miejscowości. Gra zaczyna się od otrzymania 300$ od banku, dzięki temu można otwierać meliny w każdym mieście. Cała zabawa polega na tym, że jeśli gracz stanie na czyjejś własności musi wypić kielicha. Wygrywa osoba, która zbierze największy kapitał.

3. Nie Powinieneś

Nie Powinieneś to imprezowa gra dla ludzi, którzy uwielbiają śmiać się bez zahamowania. Gra polega na tym, że jeden z graczy czyta pytanie z czarnej karty, a pozostali odpowiadają za pomocą pomarańczowych kart, na których znajdują się zabawne nieocenzurowane teksty. Dzięki temu nieraz można otrzymać dwuznaczną i bezwstydną kombinację. Za najlepszą gracz otrzymuje punkty.

4. Podaj dalej! Bez cenzury

Jest to rysunkowy głuchy telefon dla dorosłych. Tutaj zamiast szeptać do ucha słowa będziemy musieli je narysować.  Na samym początku każdy z graczy losuje po jednym haśle i musi narysować jego interpretacje. Następnie narysowany obrazek przekazywany jest kolejnej osobie, która ma za zadanie odgadnąć, co przedstawia. Swoją odpowiedź zapisuje słownie, a notes podaje dalej. Ten gracz musi narysować to co zostało zapisane poprzednio słownie. I tak w kółko, dopóki notes nie wróci.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Gry planszowe które urozmaicą każdą domową imprezę" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Gry planszowe które urozmaicą każdą domową imprezę" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania