DZIAŁY

Ekologia w modzie promowana jest przez coraz więcej marek i influencerów na rynku odzieżowym. Wraz z tym ruchem, rośnie popularność sklepów „second hand” i coraz częściej sięgamy po ubrania z drugiej ręki. Przedstawiamy sposoby na znalezienie modnych ubrań z drugiej ręki!

Internet ułatwia poszukiwania modnych ubrań 

Większość z nas preferuje obecnie robienie zakupów online. Ta metoda sprawdzi się także w przypadku ubrań z drugiej ręki. Stacjonarne sklepy typu second hand, bywają przeładowane ciuchami w nienajlepszej kondycji bądź przestarzałych fasonach. Warto zatem zajrzeć do Internetu i odwiedzić portale oraz strony marek z modnymi ubraniami z drugiej ręki. 

Vinted

Vinted to jedna z największych platform służących do sprzedaży i wymiany ubrań w sieci. Jest to jednocześnie dobre miejsce na pozbycie się swoich starych ubrań z szafy, przez wystawienie je na sprzedaż. Zalogowanie się i użytkowanie portalu jest całkowicie darmowe, dodatkowo strona posiada swoją mobilną aplikację. Na stronie zamieszcza się zdjęcia i opis przedmiotów oraz można kontaktować się prywatnie ze sprzedającymi. Wyszukiwanie w katalogu ubrań daje nam możliwość wybierania w obrębie dowolnego rozmiaru, koloru czy przedziału cenowego. Jest to niezwykle prosty i wygodny sposób aby nabyć modne ubrania z drugiej ręki. 

Wyszperane

Wyszperane to sklep internetowy z wyselekcjonowanymi ubraniami używanymi. 

Jest to jeden z wielu tego typu projektów online. Zapewnia on zakup modnych ubrań z drugiej ręki ze wszystkimi udogodnieniami, jakie daje nam butik online. Możliwy jest tam zakup wielu produktów na jedną dostawie, a także darmowy dowóz po przekroczeniu danej wartości zakupów. Wyszperane posiada także konto na portalu Instagram, gdzie informuje o nowych dostawach bądź wyprzedażach. Idea projektu zawiera się w promowanym w mediach społecznościowych haśle: „Jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać?”. Na stronie znajdziemy więc używane produkty wysokiej jakości w idealnym stanie i niskich cenach. Często można znaleźć tam unikatowe rzeczy, które z pewnością dużo trudniej byłoby znaleźć w sklepie stacjonarnym!

Żona Johna 

Żona Johna to internetowy projekt oraz sklep online, gdzie można nabyć ubrania, uszyte z używanych materiałów. Do produkcji ubrań służą tam materiały nabyte z drugiej ręki bądź końcówki kolekcji dużych marek, tak zwane, odpady odzieżowe. Zaletą projektu jest to, że możemy nabyć produkty, szyte zgodnie zarówno z najnowszymi trendami, jaki i założeniami mody ekologicznej. 

To zupełnie rewolucyjny sposób by zaopatrzyć się w modne ubrania z drugiej ręki! 

Niniejszy poradnik pod tytułem "Gdzie szukać modnych ubrań z drugiej ręki?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Gdzie szukać modnych ubrań z drugiej ręki?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania