DZIAŁY

Jak podobać się kobietom? Dlaczego nie podobam się kobiecie? To pytanie zadają sobie od wieków mężczyźni, nie tylko Ty. Istnieje jednak kilka uniwersalnych zasad, które, wprowadzone w życie, mogą sprawić, że płeć piękna zacznie za Tobą szaleć. Sprawdź je!

Jak podobać się kobietom? Zadbaj o sylwetkę!

Nie oszukujmy się, by wywołać uczucie pożądania, trzeba przede wszystkim zrobić na kobiecie dobre wrażenie wizualne. Na co zwracają uwagę Panie? Wygląd twarzy jest nieco mniej ważny, natomiast bardzo ważna jest budowa ciała. Sylwetka powinna być męska i dobrze umięśniona. Nie mówimy tutaj o sześciopakach czy przerostach tkanki mięśniowej, tylko o średniej budowie ciała – ani za chudej, ani zbyt otyłej. Taka też jest najbardziej atrakcyjna dla pań z całego świata. Zrzuć więc brzuszek, ale też i nie przesadzaj z siłownią, a będzie dobrze!

Jak podobać się kobietom? Bądź zaradny!

Brak planów na przyszłość, kiepska praca i wieczne problemy z długami? Taki typ faceta zdecydowanie nie spodoba się kobiecie. Lubimy mężczyzn, którzy są zaradni życiowo. Nie musisz mieć milionów na koncie, ale jeśli wykonujesz pracę, którą uwielbiasz, potrafisz zaplanować zakupy lub wyjazd i wiesz, czego oczekujesz od życia, to spodobasz się większości kobiet. Takie cechy cenimy w mężczyznach!

Jak podobać się kobietom? Bądź męski, ale zarazem uczuciowy

Nic tak nie przyciąga, jak facet, który jest męski, ale równocześnie nie boi się okazywać czułości i uczuć. Paradoks, prawda? Okazuje się, że wcale nie. Mężczyzna, który, gdy wymaga tego sytuacja, potrafi być drapieżny i władczy, ale jeśli jest potrzebne wsparcie, to przytuli, pocieszy i da ciepło, to mężczyzna idealny. Nie bój się więc okazywać uczuć, ale też i pamiętaj o tym, że to Ty nosisz spodnie w tym związku. Bądź zdecydowany i pewny siebie.

Dlaczego nie podobam się kobiecie? Jak to zmienić?

Jak więc zmienić sposób postrzegania Twojej osoby przez płeć piękną? Przede wszystkim wyluzuj, uśmiechnij się i pokaż, że masz poczucie humoru. Rozmawiaj o tym, co jest ważne, okaż, że szanujesz zdanie drugiej osoby i że potrafisz wysłuchać. Udowodnij, że liczy się dla Ciebie nie tylko wygląd, ale też i wnętrze oraz potrzeby kobiety. Bądź szczery i miej dobre intencje, pokaż, że chcesz dać komuś szczęście. Mniej gadaj, więcej rób. Odłóż kompleksy na bok, rozwijaj się i dbaj o siebie – taki zestaw cech sprawi, że spodobasz się każdej kobiecie.

Spodobał Ci się ten poradnik? Sprawdź także: Jak poprawić relacje damsko-męskie?

Niniejszy poradnik pod tytułem "Dlaczego nie podobam się kobiecie?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Dlaczego nie podobam się kobiecie?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.