DZIAŁY

Nowoczesny smartfon to całkiem duży koszt, jeżeli chcemy zakupić urządzenie zupełnie nowe. Dlatego też warto poważnie zastanowić się nad jego ochroną. Nie trzeba bowiem wiele, by uległ on nieodwracalnemu uszkodzeniu. Wystarczy wypuścić go z ręki podczas zwykłego wkładania do kieszeni. Zapobiec temu może skórzane etui na telefon, które można bez kłopotów kupić online. Jeżeli takie będziemy posiadać, z pewnością nie zniszczymy swojego urządzenia, na które wydaliśmy kilkaset lub kilka tysięcy złotych.

Bezpieczny smartfon

Zakup etui ochronnego ma bardzo wiele zalet. Przede wszystkim nie kosztuje ono dużo, natomiast daje bardzo dobrą ochronę. Wystarczy wyobrazić sobie koszty, jakie musielibyśmy ponieść na naprawę smartfona, który w wyniku upadku roztrzaskał swoją obudowę lub wyświetlacz. Bez skórzanego etui na telefon taki wypadek może wydarzyć się właściwie w każdej chwili. Wystarczy przypomnieć sobie ile razy upuściliśmy urządzenie w przeciągu ostatniego roku. Z pewnością stało się tak przynajmniej jeden raz. I nawet jeżeli nie wiązało się to z żadnymi konsekwencjami, bo smartfon upadł np. na dywan, wcale nie musimy mieć szczęścia następnym razem. Dlatego też zdecydowanie poleca się zakupić skórzane etui na telefon, ponieważ skóra jako materiał trwały i amortyzujący uderzenia, z pewnością uchroni nasze urządzenie przed wieloma uszkodzeniami, które mogłyby być wynikiem upadków. Zderzenie z płytami chodnikowymi albo twardą powierzchnią podłogi wcale nie musi oznaczać, że pożegnamy się z naszym telefonem.

Szeroki wybór

Skórzane wersje pokrowców występują w dwóch rodzajach. Pierwszy to zwyczajne etui, które otacza jedynie boki oraz tył naszego urządzenia. Dzięki wystającym fragmentom bocznym chroniony jest również wyświetlacz. Jednak posiadając tego rodzaju skórzane etui na telefon warto również rozważyć założenie szkła hartowanego, aby mieć pewność że wyświetlacz nie ucierpi podczas ewentualnego upadku. Natomiast jeżeli chcemy mieć pełną ochronę, warto zdecydować się na zamykany pokrowiec. Wtedy nie ma możliwości, by mogło dojść do uszkodzenia sprzętu, nawet jeżeli nie stosujemy szkieł hartowanych. Wystarczy zwykła folia ochronna, która zapewni ochronę wyświetlacza przed ewentualnymi zarysowaniami podczas codziennego użytkowania. Jak widać wśród skórzanych etui na telefon mamy bardzo duży wybór. Tak jest również jeżeli chodzi o wzornictwo i kolory. Możemy nawet zdecydować się na wersję spersonalizowaną. Wcale nie musimy iść na kompromis polegający na tym, że albo smartfon będzie dobrze chroniony, albo będzie dobrze wyglądał.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak zabezpieczyć telefon przed uszkodzeniem?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania