DZIAŁY

Tumblr Girl to kobiecy ideał i ikona stylu. Każdy ją śledzi w Social Media i marzy, by móc się z nią spotkać. Wiele dziewczyn marzy o tym, by wyglądać jak ona i bywać w tych samych miejscach. Jeśli prowadzi bloga, nie jest jej trudno nawiązać współpracę z ciekawymi markami i firmami. Jak zostać Tumblr Girl? Sprawdź nasz poradnik!

Jak zostać Tumblr Girl? Kim jest Tumblr Girl?

Tumblr Girl to osoba, którą znamy głównie z mediów społecznościowych, takich jak Instagram, czy Tumblr. Jest zawsze dobrze ubrana, prowadzi ciekawy styl życia, zawsze wygląda świetnie i publikuje wiele pięknych zdjęć. Chłopcy marzą, by się z nią spotkać, a dziewczyny marzą by się nią stać. Jak zostać Tumblr Girl? Poniżej kilka porad, które pomogą Ci wspiąć się na szczyt i zostać internetową influencerką!

Jak zostać Tumblr Girl?

#1 Stwórz swój własny styl

Tumblr Girl to dziewczyna, która nie boi się pokazywać światu, jak się ubiera na co dzień. Ma swój własny styl i potrafi umiejętnie dobierać dodatki do ubrań. Jest eklektyczna, a nawet hipsterska względem mody. Jeśli chcesz zostać Tumblr Girl, warto przejrzeć swoją garderobę i wybrać z niej najciekawsze i najbardziej oryginalne ciuchy. Warto być na bieżąco z modowymi nowinkami, ale nie kopiować z nich, a jedynie się nimi inspirować w tworzeniu własnych stylizacji. Chcesz nosić okulary lenonki i kapelusze? Ok, ale dobierz je tak, by wyrażały Twój własny styl i nie rób z siebie kalki innych Tumblr Girls! W poszukiwaniu oryginalnych ciuchów możesz się udać do second handu, znajdziesz tam ubrania, których na pewno nie ma nikt inny poza Tobą!

#2 Zadbaj o wystrój swojego pokoju

Tumblr Girls często pokazują całemu światu swoje życie, w tym także pokój, w którym mieszkają. Wystrój Twojego pokoju powinien odzwierciedlać to, kim jesteś. Jeśli więc jesteś typem romantyczki, zadbaj o to, by pojawiły się w nim świeczki, dobre książki i kobiece dekoracje. Z kolei, jeśli jesteś typem buntowniczki-melomana, nie może w nim zabraknąć plakatów ulubionych kapel, łańcuchów i innych koncertowych gadżetów.

#3 Naucz się robić dobre selfie

Aby ożywić swoje konto na Tumblr czy Instagramie, musisz regularnie publikować wpisy. Naucz się więc robić dobre selfie lub… edytować zdjęcia tak, żeby wyglądały atrakcyjnie. Nie chodzi tutaj o sztuczne upiększanie, tylko o drobne korekty. Wystarczy lekka poprawa oświetlenia lub delikatny uśmiech, by fotka selfie wyglądała o wiele lepiej! Opanuj podstawowe aplikacje lub proste programy graficzne i obrabiaj swoje zdjęcia. Możesz w tym celu nauczyć się nawet podstaw obsługi programu Photoshop.

#4 Inspiruj innych

Tumblr Girl to dziewczyna, która dzieli się swoim życiem z internautami, ponieważ ma się czym dzielić. Może być szczęśliwą singielką lub zadowoloną z życia dziewczyną w związku. Zdrowo się odżywia, dba o swoje ciało i nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów z innymi osobami, ponieważ jest towarzyska. Regularnie pokazuje się na ważnych uroczystościach i imprezach, darzy ogromną miłością swojego pupila – świnkę morską, psa, kota lub królika i dużo podróżuje, ponieważ jest ciekawa świata. Chcesz zostać Tumblr Girl? Musisz inspirować innych i pokazać im, że też mogą żyć tak jak Ty! Ale najpierw… musisz zacząć prowadzić ciekawe życie.

#5 Co z make-upem?

Wśród Tumblr Girl można znaleźć zarówno zwolenniczki ostrego i mocnego make-upu, jak i dziewczyny, które w ogóle się nie malują. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem będzie zwykła czarna kreska na oku i delikatny podkład. W takiej stylizacji będziesz wyglądać pięknie na każdym zdjęciu. Nie zapominaj także o rzęsach i brwiach – to bardzo ważna część ciała, o której wygląd dba każda Tumblr Girl.

#6 Bądź aktywna w Social Media

Tumblr Girls to dziewczyny, które wiedzą, jak się pokazać w Social Media. Najczęściej, poza kontem w serwisie Tumblr prowadzą także bloga, mają Snapchata, Twittera, są obecne także na Facebooku i Instagramie. Wiele z nich prowadzi kanały na Youtube poświęcone modzie lub urodzie. Z ich pomocą nie tylko promują siebie, ale i także marki, z którymi zdarza im się współpracować. Czasem nawet zarabiają na tym niezłe pieniądze! Nie czekaj więc i załóż profil w Social Media – jego rzetelne prowadzenie i pozyskiwanie followersów na pewno Ci się opłaci!

#7 Otaczaj się pięknymi rzeczami, bywaj w pięknych miejscach

Tumblr Girls to dziewczyny, które cechują się wyjątkowym zmysłem estetycznym. Kochają piękne przedmioty i lokalizacje. Publikują dobrze wykadrowane zdjęcia, by inni także mogli zobaczyć, w jakim cudownym miejscu są, albo co ostatnio kupiły. Zastanów się, co chcesz przekazać swoim followersom i publikuj zdjęcia osób, przedmiotów, miejsc, które mają dla Ciebie duże znaczenie i wiążą się z pięknymi wspomnieniami.

Jak zostać Tumblr Girl?

Na Tumblr można spotkać różne rodzaje Tumblr Girl, zarówno takie, które są bardzo dziewczęce i kobiece, jak i bardziej buntownicze i alternatywne. Niektóre z nich uwielbiają styl boho, inne to intelektualistki w okularach z grubymi oprawkami. Nie brakuje także Tumblr Girls w potarganych dżinsach. A Ty jaką Tumblr Girl chcesz zostać? Wbrew pozorom, niewiele trzeba, żeby zostać internetową celebrytką, musisz tylko wziąć sobie do serca nasze zasady, zacząć je stosować i uwierzyć w to, że możesz zostać influencerką!

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak zostać Tumblr Girl?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak zostać Tumblr Girl?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania