DZIAŁY

Odzież reklamowa w dużej mierze to koszulki z nadrukiem, ale nie tylko. Mogą to być inne części garderoby, takie jak kurtki, bluzy czy bezrękawniki. Taka odzież powinna zostać wykonana z najwyższej jakości materiałów, tak aby odpowiednio promowała firmę. Więc jak ją zaprojektować?

Odzież reklamowa – jak ją stworzyć?

Taki ubiór jest ubiorem bardzo specyficznym, bo nie tylko musi spełniać swoje podstawowe funkcje, ale ma też wiele innych zadań do spełnienia. Odzież reklamowa to nie tylko gadżet, będący formą nagrody w konkursie organizowanym przez firmę, ale również jest to nieodzowna część garderoby pracowników. Dlatego w czasie jej projektowania trzeba wziąć kilka ważnych zasad pod uwagę. Przed przystąpieniem do wykonania danej części odzieży, powinniśmy zdefiniować grupę odbiorców czyli klientów.

Fason odzieży reklamowej – Który jest najlepszy?

W projekcie takich ubrań przede wszystkim liczy się oryginalność i ciekawy krój, bo zwykłe białe koszulki z nadrukiem firmowym dawno poszły już w niepamięć i nie jest to dobry pomysł na reklamowanie swojej firmy. Przykładem kroi, które same w sobie powinny przyciągać wzrok to na przykład: bluzy baseballowe, koszulki dla kobiet z wcięciem w talii czy wymyślna kurtka jeansowa.

Jakość materiału

Należy zadbać o dobrą jakość odzieży reklamowej, ponieważ jest ona wizytówką firmy, dlatego trzeba zadbać o to aby, była odporna na uszkodzenia i służyła użytkownikowi przez długi czas. Nie powinna ona obniżać wizerunku firmy niestarannością wykonania i marnym gatunkiem wykorzystywanych materiałów. Warto zatem zainwestować w nieco droższe tkaniny wyższej klasy, ponad to odzież reklamowa nie powinna krępować ruchów, powinna być przewiewna i wygodna.

Najistotniejszy punkt całego procesu to umiejscowienie logo firmy w odpowiednim miejscu. Umieszczanie loga w centralnym punkcie koszulki czy bluzy coraz częściej odchodzi na bok. Coraz modniejszym pomysłem jest umieszczanie na odzieży reklamowej zabawnych nadruków z hasłami, które łatwo wpadają w pamieć. Ostatnim czynnikiem, jaki powinniśmy wziąć pod uwagę, projektując odzież, jest jej kolor. Chociaż wszelkiego rodzaju identyfikacje wizualne firmy są najlepiej widoczne na białym tle, nie bójmy się zaszaleć z innymi kolorami. Ciekawe odcienie szybciej przyciągną oko potencjalnych klientów.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak stworzyć dobrą odzież reklamową?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak stworzyć dobrą odzież reklamową?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania