DZIAŁY

Jeśli chcesz, aby Twoja figura na plaży lub basenie wyglądała bardzo dobrze w stroju kąpielowym dobrze jest wiedzieć, który będzie podkreślał zalety, a ukrywał mankamenty. Sprawdź, jaki kostium kąpielowy będzie idealny dla Ciebie czytając ten artykuł. 

Jeśli masz figurę jabłka – zdecyduj się na ten wybór

Sylwetka jabłko to większy brzuszek, zgrabne nogi, ładny burst i proporcjonalne ramiona do bioder. Twoim idealnym wyborem, więc powinno być wszystko co związane ze stylem retro. Na zakupach rozglądają się za stroje kąpielowa jednoczęściowe wyszczuplające, które mają krój kopertowy, mocno wycięty dekolt i asymetryczne drapowania, które ukryją niechciany brzuszek. Jeśli nie lubisz stroju jednoczęściowego możesz zdecydować się na stroje kąpielowe z wysokim stanem. Warto też wybierać kolorystkę w ciemnych odcieniach i wyrazistych printach odwracających uwagę od braku talii.

Twoja figura to klepsydra? Wybierz ten kostium kąpielowy

Mając ten rodzaj sylwetki, tak naprawdę wszystko będzie na Tobie wyglądać bardzo dobrze. Jednak, pamiętaj o tym, aby zwracać uwagę na proporcje! Czyli unikaj ciężkiej góry z lekkim dołem. Stawiaj na stroje kąpielowe damskie, które bedą eksponować Twoją figurę. Po kostium jednoczęściowy sportowy, po mocno wycięte i seksowne bikini. Klepsydra nie musisz też ograniczać się w kwestii koloru czy ozdób. Wszystko będzie na niej wyglądać olśniewająco. 

Sylwetka gruszka też może ładnie wyglądać

Figura ta cechuje się masywnymi udami, najczęściej mniejszym biustem oraz biodrami, które są zdecydowanie szersze od ramion. Cały haczyk w wyborze odpowiedniego stroju dla gruszki to dodać objętości ramionom, aby zredukować dysproporcje między biodrami. Wybieraj stroje kąpielowe push up, które będą posiadać asymetryczne ramiączka czy falbanki przy dekolcie.

Jesteś typem trójkąta lub rożek? To będzie dla Ciebie

Sylwetka trójkąt określana jest jako najbardziej męska ze względu na szerokie ramiona i wąskie biodra. Tutaj idealnie sprawdzają się wszystkie bikini, które maja prosta górę wiązaną na karku, w przeciwieństwie do dołu. Powinien on posiadać wiązania na biodrach, ażurową teksturę lub majtki z wysokim stanem połączone z paskiem. Dobrze, też łączyć stroje kąpielowa damskie dla trójkąta z pareo. Jeśli chodzi o figurę w typie rożek wybieraj stroje kąpielowe dwuczęściowe, których góra będzie holter neck lub z szerokimi ramiączkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu podkreślisz biust i jednocześnie sprawisz, że Twoje ramiona będą węższe. Dół dla ten figury to figi wiązane po bokach lub z frędzlami i falbankami. Poszerzą one Twoje biodra i wyrównają różnice ramion.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak dobrać strój kąpielowy do figury?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak dobrać strój kąpielowy do figury?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Zgody i prywatność
Sprawdź i wybierz, które dane może przechowywać ta strona internetowa w plikach cookies, pamięci lokalnej i sesji przeglądarki internetowej
Podstawowe funkcjonowanie strony Do poprawnego korzystania z tej strony wymagane jest anonimowe przechowywanie niektórych danych dotyczących jej wyglądu oraz sposobu działania