Nowośc i porady w Porady.org

Chociaż marzec jeszcze się nie skończył i na podsumowanie porad miesiąca za wcześnie, to przygotowaliśmy dla Ciebie już garść nowości, które możesz zauważyć w naszym serwisie w ostatnich tygodniach. Zobacz już dziś co zmieniło się w serwisie Porady.org.

W ostatnim czasie Porady.org przybrały bardzo dynamiczny rozwój, a ilość publikacji na łamach naszego serwisu wzrosła diametralnie. Wszystko to za sprawą wielu nowych redaktorów, którzy dołączyli do naszego zespołu, a także zaangażowania dotychczasowych osób współtworzących serwis Porady.org od początku jego reaktywacji.

To co już mamy

W minionych 4 tygodniach nasz serwis zyskał prawie 100 publikacji, co daje już około 3 porady publikowane każdego dnia. Pomimo dużo większej ilości pojawiających się artykułów, jakość naszych publikacji nie tylko pozostała na tym samym poziomie, ale nawet wzrosła, bowiem to właśnie rzetelność i dokładność są cechami, które przyświecają nam codziennym tworzeniu i rozwianiu serwisu Porady.org.

Bez zmian pozostały dostępne w serwisie kategorie. W najbliższym czasie planujemy również w tym obszarze zmiany, ale o tym za chwilę. I tak na ten moment możecie odnaleźć nasze artykuły w 9 kategoriach: Dom i ogród, Gotowanie, Zdrowie, Moda i uroda, Lifestyle, Hobby, Technologie, Finanse oraz Pozostałe.

Nasz serwis wzbogacił się także o nowe działy, w których znajdziesz wybrane porady, podzielone w przyjazne i łatwo dostępne sekcje: porady budowlane, porady dla domu, porady dla kobiet, porady ekspertów, porady finansowe, porady informatyczne, porady komputerowe, porady kuchenne, porady kulinarne, porady łóżkowe, porady medyczne, porady modowe, porady motoryzacyjne, porady ogrodnicze, porady podatkowe, porady prawne, porady samochodowe, porady treningowe, porady turystyczne, porady zdrowotne oraz rowerowe porady.

Wszystkie wymienione podstrony serwisu będą systematycznie rozwijane, dlatego zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania Porady.org i korzystania z dostępnej wyszukiwarki, która ułatwi Ci wyszukiwanie porad.

To co nadchodzi

W najbliższym miesiącu, planujemy dodanie nowego działu Mama i dziecko, gdzie zbierzemy wszystkie dotychczas opublikowane poradniki dla kobiety i najważniejszej w jej życiu osoby jaką jest dziecko. Nowy dział to także nowe porady, dedykowane specjalnie dla nowych jak i doświadczonych mam.

Poczyniliśmy już pewne kroki w tym kierunku rozpoczynając cykl naszych poradników dedykowanych kobietom w ciąży: 1 tydzień ciąży – porady dla kobiet oraz 2 tydzień ciąży – porady dla kobiet. W najbliższych tygodniach planujemy kolejne publikacje z tego cyklu, dzięki którym dowiesz się jak dbać o swoje dziecko w trakcie każdego z 40 tygodni ciąży.

Nie zamierzamy zwalniać z ilością nowych artykułów, a wręcz przyśpieszymy, wszystko po to, aby stworzyć dla Ciebie największe i najlepsze źródło poradników w Polsce. Kolejne nowości i zmiany nadejdą bowiem szybciej niż myślisz, dlatego bądź z nami, udostepniaj, komentuj i lajkuj nasz serwis na oficjalnym fan page’u Porady.org.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.