Dom
Czytany poradnik
Porady gdy nie masz obok papieru
0

Porady gdy nie masz obok papieru

AUTOR:  Aleksander Nowakowski8 kwietnia 2018

Być może właśnie siedzisz w toalecie ze smartfonem w ręce i nie wiesz co zrobić. Gdy brak papieru toaletowego w łazience to nie koniec świata, bo mamy dla Ciebie praktyczne rozwiązania.

Brak papieru toaletowego

Każdemu z nas, przynajmniej raz na jakiś czas zdarza się sytuacja, gdy w trakcie korzystania z toalety za potrzebą zabraknie papieru. Czasami możesz po prostu zapomnieć o zakupie nowej rolki, a innym razem brak papieru toaletowego może spotkać Cię np. na imprezie lub w pracy. Jednak i z tej awaryjnej sytuacji, można znaleźć rozsądne wyjście.

Przedstawię Ci teraz praktyczne porady jak tego dokonać. Zaczynamy.

Znajdź zamiennik papieru

Nie tylko papier może uwolnić Cię z pobytu w toalecie. Doskonale do tego nadają się także np. chusteczki, czy ręczniki papierowe. Sprawdź czy nie masz w pobliżu czegoś czym możesz zadbać o swoją higienę i rozwiązać problemu braku papieru toaletowego.

Nie tylko do czytania

Jeżeli sytuacja jest pod bramkowa i nie masz ani papieru toaletowego, ani chusteczek, ani nawet ręczników papierowych w kuchni to zawsze możesz skorzystać z porady Ferdynanda Kiepskiego i podetrzeć się gazetą. Da Ci to psychiczną także ulgę jeżeli zrobisz to gazetą, której nie lubisz, odradzam używania ręcznika, chyba, że jednorazowo 🙂

Zapanuj nad sobą

Ta porada jest tylko dla ekstremalnych graczy i przyda się jeżeli o braku papieru toaletowego wiesz przed skorzystaniem z muszli klozetowej. Jeżeli dostatecznie ufasz sobie możesz za pomocą siłą woli odroczyć moment wypróżnienia się do ostatniej chwili, dzięki temu, gdy skorzystasz za potrzebą z toalety fekalia opuszczą Twoje ciało przy małym oporze. Ważne jest jednak, aby dokonać tego szybko i bez wstrzymywania.

Opłucz się ręką

Możesz także wykorzystać do tego zadania swoją rękę. Jednak nie radzę, abyś dokonał tego na sucho. W tym celu spuść wodę w toalecie i umyj swoje pośladki czystym strumieniem z jej źródła.

Weź kąpiel

To już ostatnia deska ratunku. Jesteś w toalecie i nie wiesz co zrobić, gdy nie masz papieru toaletowego, więc upewnij się, że nikogo nie ma w pobliżu, wyjdź z łazienki idź szybko obmyć swoje całe ciało pod prysznicem lub w wannie (porada ta sprawdzi się jednak najczęściej w domu).

Gdy nie ma papieru toaletowego w pracy

Przygotowałem dla Ciebie także poradę, co zrobić, gdy nie ma papieru toaletowego w pracy. Jeżeli masz w swojej ręce smartfona może wykorzystać go, aby zawołać znajomego lub znajomą osobę z pracy i poprosić o przyniesienie papieru toaletowego. Oszczędzisz sobie wstydu przed całą firmą.

Brak papieru toaletowego w trakcie imprezy

Jeżeli jesteś w na domówce u znajomego, prawdopodobnie najlepiej sprawdzi się opcja 6. z wykorzystaniem smartfona. Jednak jeżeli zdarzy Ci, że nie masz papieru toaletowego w klubie na imprezie spróbuj szybko zaglądnąć do innej kabiny, czy czasem nie znajdziesz go tam.

Co zrobić, gdy nie ma papieru w restauracji

Zjedliście ze znajomymi pyszny obiad w dobrej restauracji, idzie za potrzebą na krótką chwilę i widzisz brak papieru toaletowego? Zawołaj obsługę i poproś o uzupełnienie pojemnika. Jednak jeżeli siedzisz już na toalecie i krępujesz się wykonać jakiś ruch to dobrze rozglądnij się dookoła siebie – na pewno znajdziesz tam np. papier do rąk, który zastąpi Ci toaletowy.

Bez papieru i bez łazienki

Rzadko, ale również może się zdarzyć, że nie tylko nie masz pod ręką papieru toaletowego, ale także łazienki. Jeżeli jesteś na zewnątrz i nie jest to miejsce pełne ludzi, a np. las to możesz zamiast papieru toaletowego użyć liści, które doskonale się sprawdzą w tym zadaniu.

A jeżeli masz swój własny pomysł na brak papieru toaletowego w łazience, podziel się nim w komentarzu z innymi!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
17%
Ciekawe
6%
Że co?
0%
Nie wiem
6%
Nie pomogło
72%
Komentarze