Uroczystości
Czytany poradnik
Nietypowe prezenty na walentynki
0

Nietypowe prezenty na walentynki

AUTOR:  Porady.org1 stycznia 2019

Gdy sklepowe witryny zdobią serduszka, a w kawiarniach i restauracjach dominują czerwone dekoracje to znak, że zbliża się święto zakochanych. 14 lutego to doskonała okazja na sprezentowanie ukochanej osobie oryginalnego gadżetu lub nietuzinkowe spędzenie wieczoru. Co podarować drugiej połówce? Przedstawiamy kilka nietypowych pomysłów na walentynkowy upominek.

Kolacja w restauracji

Romantyczna kolacja w ulubionej restauracji to niezbyt oryginalny pomysł, ale w walentynkowy wieczór warto zabrać drugą połówkę do dark restaurant, czyli miejsca, w którym potrawy spożywa się w całkowitej ciemności. Tego typu lokale działają w większych miastach, m.in. w Warszawie czy Poznaniu. Po wcześniejszym ustaleniu produktów oraz dań, które nie powinny pojawić się w menu (np. ze względu na alergię pokarmową), kelner wyposażony w noktowizor odprowadza przybyłych do stolika i serwuje dania. Taki prezent spodoba się z pewnością tym, którzy lubią kulinarne eksperymenty i nietuzinkowe formy rozrywki.

Multirama

Jeśli druga połówka lubi dekorować wnętrza fotografiami, a najbardziej cieszą ją spersonalizowane prezenty to doskonałym upominkiem z okazji święta zakochanych, będzie multirama ze wspólnymi zdjęciami. Takie gadżety, dostępne m.in. w sklepie https://zasmakujradosci.pl, pozwolą upamiętnić wspólnie spędzone chwile i zachować wspomnienia na dłużej. Wielość wzorów, kolorów i kształtów tego typu ramek umożliwi wybór tej, która idealnie wkomponuje się w aranżację sypialni czy pokoju gościnnego.

Degustacja czekolady

Degustacja czekolady dla dwojga to fantastyczny pomysł na walentynkowy upominek, z którego ucieszy się każdy miłośnik tego aromatycznego napoju. Prezentowy pakiet obejmuje najczęściej dzbanuszek ciemnej i białej czekolady, zestawy różnych przypraw (od pikantnych po nieco słodsze) oraz kilka porcji syropów smakowych. Dzięki temu każdy znajdzie odpowiednią dla siebie kompozycję, która zachwyci go smakiem i sprawi, że walentynkowy wieczór w pijalni czekolady będzie wyjątkowy przyjemny.

Lekcja tańca

To świetna propozycja dla tych, którzy kochają taniec i chcieliby doskonalić swoje umiejętności. Jeśli  ukochana osoba od dawna marzyła o indywidualnej lekcji tańca, to walentynkowy wieczór jest idealną okazją do sprezentowania jej tanecznych warsztatów. Szkoły tańca oferują m.in. naukę stylu towarzyskiego, współczesnego czy nowoczesnego, dlatego każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla drugiej połówki.

Personalizowana biżuteria

Biżuteria to jeden z najpopularniejszych prezentów walentynkowych. Warto jednak skorzystać z usługi personalizacji i zadbać o to, aby podarunek był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Wielu złotników oferuje ją gratis, ale zakupioną u jubilera biżuterię można zanieść również do zakładu grawerskiego, w którym specjalista naniesie na zawieszkę, wisiorek lub obrączkę ważną datę, dedykację, cytat, a nawet fotografię.

Artykuł powstał przy współpracy z zasmakujradosci.pl

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze