DZIAŁY

Śniadanie daje nam niezbędną energię na pierwszą część dnia i wpływa pozytywnie na nasz nastrój. Często usprawiedliwiamy się brakiem czasu, a przygotowanie posiłku wcale nie sprawia nam przyjemności.

Lubicie klimatyczne miejsca i nowatorskie propozycje? Wrocław oferuje kilka miejscówek, gdzie możecie miło rozpocząć swój dzień i oddać się rozkoszy z samego rana.

w kontakcie

Znajdziesz tam swój stolik przy oknie, gdzie możesz popracować przy kawie i smacznym hummusie z karmelizowaną cebulką w niepowtrzalnej atmosferze.

Lokal usytuowany blisku placu Grunwaldzkiego, na tyłach Manhattanu, przy ulicy Benedykta Polaka, proponuje śniadania, lunche, obiady i kawę. W karcie są roślinne śniadania i mezze, hummus na mnóstwo sposobów, rozgrzewająca szakszuka, sery i owsianki, a najbardziej rozsmakujesz się w matcha latte. W tym industrialnym, ceglanym miesjscu zignorujesz płynący czas i zszokujesz swoje kubki smakowe w przemiłym towarzystwie obsługi.

Dinette przy Operze

Karty są trzy, ale nas interesuje ta poranna z ofertą śniadań, które są dostępne do godziny 12. Dinette kojarzy się ze swobodą ale także elegancją i śniadaniem biznesowym. Tutaj każdy poczuje się dobrze i zagłębi się w najbardziej odpowiadającej mu atmosferze. Co zasługuje na uwagę przy wyborze śniadania? Proponujemy bajgle z pastą, omlety, zestawy śniadań z karty oraz wypiekany na miejscu chleb.

Lokalizacja: Plac Tadeusza Kościuszki 6

We Wrocławiu otwarcie Legal Cakes nastąpiło 30 września. Jest to idealna opcja dla łasuchów, ale takich, które dbają o zdrowe odżywianie i zbilansowaną dietę. W ofercie znajdziemy sniadania na słodko i słono, ciasta, koktajle oraz desery. Wszystkie produkty wykorzystywane do przygotowania wszystkich pyszności są bezglutenowe, niektóre z nich sa bez laktozy i wegańskie. Jeżeli po treningu najdzie was ochota na coś ultra słodkiego to wiecie gdzie udzerzać, bo śniadania tutaj są serwowane do 20:30! Bowle, owsianki, jaglanki, gofry, pankejki, naleśniki czy może własnoręcznie robione batony, a do tego kawa, herbata?

Charlotte – chleb i wino

Od samego wejścia poczujesz zapach świeżutkiego pieczywa…

Charlotte to miejsce które łączy kawiarnię i piekarnię. Serwuje śdniadania od rana do samej nocy. Po przekroczeniu progu, tuż przy głownym wejściu znajduje się duży stół, który możesz współdzielić nawet z 10 osobami. Dostępne są także mneijsze stoliki w środku jak i na zewnątrz. Jeśli wybieramy opcje śniadania, z pewnością rządzi tam świeży chelb, konfitury i czekolada. Jeszcze tylko kawka i śniadanie mamy zaliczone!

Niniejszy poradnik pod tytułem "Najlepsze miejsca na śniadanie we Wrocławiu" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Najlepsze miejsca na śniadanie we Wrocławiu" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.