Relacje
Czytany poradnik
Jak zaskoczyć kobietę w łóżku
0

Jak zaskoczyć kobietę w łóżku

AUTOR:  Alicja Hudzik30 czerwca 2018

Udany seks to nieodłączny element każdego udanego związku. Chcesz się dowiedzieć, jak zaskoczyć kobietę w łóżku? Co zrobić, by nie popaść w rutynę? Mamy dla Ciebie kilka porad!

Dowiedz się, co jej sprawia przyjemność

Paradoksalnie, aby udało Ci się zaskoczyć Twoją kobietę w łóżku, powinieneś wiedzieć o niej jak najwięcej i orientować się w tym, co lubi. Nie bój się z nią rozmawiać o seksie. Obserwuj ją, gdy to robicie i wyciągaj wnioski. Zapamiętaj, gdy w odpowiedzi na jakiś bodziec zadrżała lub zaświeciły jej się oczy i spróbuj to powtórzyć przy innej okazji. Zainteresuj się i spytaj, czy to, co zazwyczaj robicie jej się podoba i co jeszcze lubi. Im więcej uda Ci się zaobserwować i wywnioskować, tym większą sprawisz jej później przyjemność!

Jak zaskoczyć kobietę w łóżku? Zadbaj o otoczenie

Seks to ważny element w związku, ale uprawianie miłości zawsze w tym samym otoczeniu pozbawia ten akt intrygującego elementu zaskoczenia. Jeśli nie macie zbyt wielu opcji na miejsce miłosnych igraszek, możesz zadbać, by przestrzeń(którą oboje doskonale znacie) zmieniła się nie do poznania. Zwykły pokój może się zamienić w klimatyczne i czarujące miejsce, gdy jedynym źródłem światła będą romantyczne świece. Dodaj do tego łóżko posypane płatkami róż, zadbaj również o zapach pomieszczenia, spryskując powietrze perfumami z afrodyzjakiem. Jeśli chcesz zwalić kobietę z nóg, możesz postawić obok łóżka stoliczek z wiaderkiem pełnym lodu i butelką chłodnego szampana oraz salaterką z truskawkami. Efekt murowany! Jeśli budżet na to pozwala, możesz wynająć pokój w jakimś romantycznym miejscu. Sypialnia z przeszklonym tarasem i widokiem na nocne niebo, morze, jezioro lub góry to spory wydatek, ale raz na jakiś czas warto poszaleć i zafundować sobie i jej takie wrażenia!

Zobacz także jak zaskoczyć faceta w łóżku.

Bądź niegrzeczny i uwiedź ją!

Jak zaskoczyć kobietę w łóżku? Żadna Ci się nie przyzna, ale w głębi duszy każda dziewczyna marzy o scenariuszu rodem z komedii romantycznej… Lubimy być uwodzone przez niegrzecznych chłopców. Lubimy długą grę wstępną. Uwiedź ją, ale zrób to inaczej niż zazwyczaj. Zaskocz ją niezapowiedzianą wizytą. Gdy spędzacie dużo czasu razem i przyzwyczaiła się do Twojej obecności, zrób coś nietypowego. Daj jej klapsa, szarpnij lekko za włosy lub przyciśnij na chwilę do ściany i szepnij jej do ucha, że bardzo Ci się podoba. Złap ją nagle i namiętnie pocałuj, ale nie rób niczego więcej. Drażnij się z nią przez cały dzień tak, by nie mogła się doczekać, kiedy wreszcie to zrobicie. Powiedz jej komplement, jakiego jeszcze nie słyszała, przechodząc obok niej, smyrnij ją po biodrze ręką. To, czy gra wstępna będzie trwała pół godziny, czy cały dzień zależy tylko od Ciebie!

Jak zaskoczyć kobietę w łóżku? Bądź kreatywny

Zanim przejdziecie do meritum, rozpal ją jeszcze bardziej. Muśnij ustami wrażliwe miejsca na jej ciele, takie jak szyja, obojczyk, czy wewnętrzna powierzchnia ud. Dotykaj delikatnie, tak jakbyś chciał dotknąć motyla. Patrz jej w oczy. Nie przechodź od razu do finału, tylko stopniuj napięcie. Gdy już nie będziecie mogli oboje wytrzymać i znajdziecie się w strategicznym momencie, nie pozwól, by było monotonnie. Zmieniaj pozycje, bądź zarazem silny i czuły i daj z siebie wszystko, a Twoja kobieta na pewno nie będzie zawiedziona!

Sprawdź także jak nie tylko zaskoczyć, lecz także rozkochać kobietę w sobie do szaleństwa.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
100%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze