Relacje
Czytany poradnik
Jak rozkochać kobietę do szaleństwa
0

Jak rozkochać kobietę do szaleństwa

AUTOR:  Patrycja Kabaj10 lipca 2018

Jesteś samotnym mężczyzną i poszukujesz drugiej połówki? A może po prostu lubisz zdobywać kobiece serca?  Z tego poradnika dowiesz się, jak rozkochać kobietę do szaleństwa!

Uwodzenie i relacje damsko-męskie to temat szeroki jak rzeka i stary jak świat, jednak warto co jakiś aktualizować stan swojej wiedzy i poznawać nowe trendy oraz techniki podrywania. Jak rozkochać kobietę do szaleństwa? Jeżeli nie masz złych intencji, możesz wykorzystać do rozkochania kobiety swoich marzeń kilka sztuczek, które zebraliśmy poniżej! Z nami dowiesz się, jak rozkochać kobietę ponownie, po raz pierwszy lub w zależności od jej znaku zodiaku. Dowiesz się także, jaki typ mężczyzn kręci kobiety najbardziej oraz co zrobić, aby stać się ideałem dla tej jednej konkretnej, przedstawicielki płci damskiej.

#1 Jak rozkochać kobietę? Mów o uczuciach!

Jak rozkochać w sobie kobietę

W Twoim życiu na pewno pojawiła się przynajmniej raz kobieta, którą chciałeś zdobyć. Piękna, wartościowa dziewczyna, która nie umawia się z każdym. A gdy już w końcu udało się jakoś namówić ją na randkę, okazało się, że dalej jest jeszcze trudniej. Jak rozkochać w sobie wartościową kobietę? Musisz ją upewnić w tym, że jesteś odpowiednią osobą i zasługujesz na to, by obdarzyła Cię uczuciem. A także, że nie wykorzystasz jej i nie zrobisz jej krzywdy.

W przeciwieństwie do mężczyzn, kobiety w większości życiowych sytuacji kierują się emocjami. Odczuwają ich bardzo dużo, często skrajnych. Aby sprawić, by kobieta zaczęła o Tobie myśleć, musisz spróbować dogadać się z nią w jej języku. Ucisz swój intelekt, użyj wyobraźni i bądź kreatywny. Nie bój się mówić o rzeczach wzruszających i zaintryguj ją swoim życiem oraz przemyśleniami. Mów o tym, co czujesz do niej. Pokaż jej, że można na Ciebie liczyć i że przy Tobie będzie bezpieczna. Nie okłamuj jej w sprawach ważnych i istotnych, a na pewno osiągniesz zamierzony cel.

Aby dotrzeć do serca kobiety, musisz z nią zbudować relację. Zaprzyjaźnić się z nią, a dopiero potem zaciągać do łóżka. Dowiedzieć się, o czym marzy i czego się boi. To podziała w dwie strony – poznając ją coraz lepiej, nie tylko Ty staniesz się jej bliski, ale także ona Tobie. Dzięki temu będziecie mogli zbudować udany i satysfakcjonujący związek.

#2 Jak rozkochać kobietę? Bądź lwem w łóżku!

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać kobietę do szaleństwa? Bardzo ważne są sprawy łóżkowe, absolutnie nie można ich pominąć. Jeśli chcesz rozkochać w sobie kobietę, zadbaj więc także o tę sferę. Gdy już uda Ci się zainteresować kobietę i zaczniecie się regularnie spotykać, otworzy się przed Wami wiele seksownych opcji. Jak rozkochać kobietę w sobie za pomocą łóżka? Wbrew pozorom to wcale nie jest takie trudne, wymaga jedynie przeplatania ze sobą pikanterii i czułości, tak, by wzbudzić w niej feerię emocji, które będą ją przyciągać do Ciebie jak narkotyk.

Napisz jej pikantnego smsa, bądź czasem dominujący i narzuć jej spotkanie, pokaż, że chcesz koniecznie zmieścić się w jej kalendarzu spotkań na dany dzień. Z drugiej strony, nie zapominaj o tym, by okazywać jej uczucia. Przytulaj, troszcz się, komplementuj, pytaj o samopoczucie. Bez tego wasze życie łóżkowe będzie niekompletne i kobieta szybko się wycofa. Pokaż, że zależy Ci na jej przyjemności, ale nie bój się rozmawiać także o swoich potrzebach.

Co jeszcze można zrobić? Opcji jest naprawdę wiele: zaproś na romantyczną kolację, wprowadź w odpowiedni nastrój, a następnie zedrzyj z niej ubranie. Zanim wyjdzie do pracy, namów na szybki numerek. Zaskakuj ją. Pieść ją językiem i tańcz dłońmi po jej plecach i pośladkach, gdy najmniej tego oczekuje, np. w trakcie gotowania lub sprzątania mieszkania.

#3 Jak rozkochać kobietę? Bądź zabawny!

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać w sobie kobietę? Przede wszystkim należy podejść do całej sprawy z dystansem. Oczarować ją, ale zrobić to w naturalny sposób. Większość kobiet uwielbia mężczyzn za ich poczucie humoru i za to, że są takimi wiecznymi chłopcami, pełnymi szalonych pomysłów, cieszącymi się każdą drobnostką. Spontaniczność, poczucie humoru i kreatywność mogą stanowić więc ogromny atut.

Wykorzystaj więc swoją broń i jak najwięcej z nią rozmawiaj. Zaskocz ją czymś. Rozśmiesz historią z dzieciństwa. Jeśli ma gorszy humor, obróć sytuację w żart i ją pociesz. Zabierz ją w takie miejsce, którego jeszcze nie widziała i pozwól jej na nowo poczuć się małym dzieckiem. Takie przeżycia pomagają budować uczucia między dwoma osobami, pokazują także, że z jednej strony można Ci zaufać i czuć się przy Tobie bezpiecznym, a z drugiej, życie u Twojego boku może się okazać niezłą przygodą.

#4 Jak rozkochać kobietę? Pewność siebie na pierwszym miejscu!

Jak rozkochać w sobie kobietę

Kobiety lubią mężczyzn, którzy są pewni siebie. Nic nie odstrasza bardziej niż niezdecydowanie. „Ty wybierz film”, „Zdam się na Twój gust”, „Może Ty wybierzesz miejsce?”, „Wymyśl coś, a ja się dostosuję”, „Jest mi to obojętne”… Jeśli za każdym razem to ona ma się wszystkim zajmować, organizować spotkania, wybierać miejsca i filmy, to w takim razie, po co Ty jej jesteś potrzebny? Pokaż, że zależy Ci na tym, co i gdzie robicie. Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj coś ciekawego.

Niezdecydowanie to jedna kwestia, zachowanie pewności siebie w innych sytuacjach, np. podczas spotkań to kwestia druga. Gdziekolwiek z nią nie będziesz, zachowuj się pewnie, po męsku. Idziesz z kobietą przez miasto nocą? Spraw, by czuła się przy Tobie bezpiecznie, obejmij ją lub złap za rękę. Wchodzicie do restauracji? Otwórz jej drzwi i wpuść ją przed siebie, lekko prowadząc ją dłonią do przodu na pośladkach lub w talii. Spędzacie czas w mieszanym towarzystwie? Obejmij ją lekko ramieniem, by zaznaczyć, że przyszła tu z Tobą.

Pewność siebie można wyrażać na wiele sposobów. Gdy z nią rozmawiasz, trzymaj się swojego zdania. Pokaż jej, że masz własne zainteresowania i plany i nie daj się od nich odwieść. Zaimponuj wiedzą i doświadczeniem, opowiadaj o swojej pracy i przeżyciach. Nie myl tylko pewności siebie z zadufałością. Jeśli popełniłeś jakiś błąd lub sprawiłeś jej przykrość, przyznaj się do błędu i przeproś za zachowanie. To także męska cecha. I bardzo ludzka.

#5 Jak rozkochać kobietę na odległość?

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać kobietę przez SMS? Z jednej strony, trzeba dbać o stały kontakt, a z drugiej, pokazać, że masz własne zainteresowania i dużo ciekawych zajęć. Jeśli chcesz zdobyć serce kobiety przez Internet lub SMSy i rozkochać ją do szaleństwa, musisz więc utrzymać zdrową równowagę w komunikacji.

Staraj się utrzymywać z nią stały kontakt, ale nie odpisuj co sekundę, daj jej przestrzeń i zadbaj o swoją własną. Nie pisz więcej niż ona i nie rzucaj wszystkiego, gdy usłyszysz wibrację w telefonie. Z drugiej strony, pilnuj też, by nie odpisywać zbyt zdawkowo lub zbyt rzadko. Jeśli w danej chwili nie masz czasu, powiadom ją o tym i umów się na inną porę, by porozmawiać na spokojnie. Wysyłaj jej zdjęcia, by poczuła się, jakby była blisko Ciebie. Zadzwoń, by mogła usłyszeć Twój głos. Napisz jej „dzień dobry” z rana, życz miłego dnia i nie zapominaj o tym, by wieczorem życzyć jej dobrej nocy. Wciągnij ją w pikantną rozmowę (np. wtedy, gdy jest w pracy) i rozbudź w niej żar emocji, tak, by nie mogła się doczekać wieczoru lub kolejnego spotkania.

#6 Jak rozkochać kobietę z dzieckiem?

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać kobietę z dzieckiem? Przede wszystkim trzeba sobie zdać sprawę z tego, że może mieć ona za sobą niezłe przejścia i bagaż, z którym będzie trzeba się zmierzyć. Już raz ktoś ją zawiódł i z jakichś powodów, jest obecnie sama. Dlatego też budowanie relacji z matką z dzieckiem na pewno nie będzie łatwym zadaniem. Należy jej pokazać, że sobie radzisz w życiu i jesteś ogarnięty, że można na Ciebie liczyć. Z drugiej strony, trzeba jej też dać coś, czego dawno nie miała, czyli czułość i namiętność.

Kolejna kwestia to dziecko. Niezależnie od jego wieku, należy je na spokojnie oswoić z nową sytuacją i się z nim zaprzyjaźnić. Niestety nie ma innej opcji. Jeśli myślisz na poważnie o tej kobiecie, prędzej czy później będziesz musiał poradzić sobie z nową rolą – zastępczego ojca. Lepiej wcześniej się wyedukować w tej kwestii, by być naprawdę pomocnym i wspierać swoją wybrankę w wychowywaniu dziecka oraz potrafić odpowiednio rozmawiać z maluchem.

Zapraszając ją na spotkanie, zawsze pokazuj, że akceptujesz obecność dodatkowej osoby i daj jej zdecydować, czy uda się na randkę sama, czy z dzieckiem.  Zaakceptuj także to, że dopóki na to nie zasłużysz, nigdy nie będziesz dla niej najważniejszy. Nie daj też powodów dziecku, by czuło się zagrożone w Twojej obecności. Jeśli to ma się udać, powinniście tworzyć zgraną, trzyosobową drużynę!

#7 Jak rozkochać koleżankę z pracy?

Jak rozkochać w sobie kobietę

Podrywanie kobiet w pracy często przypomina stąpanie po cienkim lodzie. Niewinne flirty lub żarty są jak najbardziej na miejscu, ponieważ pozwalają one poprawić atmosferę w pracy. Co jednak w sytuacji, gdy mamy jakieś zamiary wobec drugiej osoby? Jak rozkochać koleżankę z pracy i nie zaszkodzić służbowym relacjom?

Przede wszystkim nie należy być zbyt nachalnym i nadużywać różnych sytuacji. Najpierw należy zbudować z kobietą relację, zaprzyjaźnić się z nią, a dopiero później zapraszać ją na spotkanie w cztery oczy. Drobne gesty i miłe komplementy mogą sprawić, że kobieta się Tobą zainteresuje. Gdy już zaczniecie częściej rozmawiać na tematy inne niż pogoda, czy transakcja z klientem, można spróbować pójść dalej.

Ważna kwestia, o której nie należy zapominać, to zbadanie gruntu. Podrywanie koleżanki z pracy może narobić więcej złego niż dobrego, jeśli jest ona mężatką, ma narzeczonego lub chłopaka, z którym mieszka. Gdy już widzisz, że Twoja koleżanka z pracy dobrze się bawi w Twoim towarzystwie, śmieje się z Twoich żartów i uśmiecha na Twój widok, wystarczy po prostu zapytać, jakie ma plany na weekend. Reszta należy do Ciebie!

#8 Jak rozkochać kobietę ponownie?

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać kobietę na nowo? W sytuacji, gdy już raz ją zraniłeś, zadanie to może się okazać karkołomne, ponieważ niektóre rzeczy ciężko wybaczyć i zawsze będzie wisiała nad wami czarna chmura. Natomiast jeśli chcesz w sobie rozkochać kobietę, z którą już jesteś w związku, tutaj nie ma rzeczy niemożliwych. Odłóż na bok plotki o tym, że wszystkie związki się rozpadają po dwóch latach i na salony wkracza rutyna. To Ty masz wpływ na to, czy pozwolisz tej rutynie zaistnieć w waszej relacji!

Jak rozkochać kobietę ponownie? Warto przypomnieć sobie, za co się pokochaliście. Rozmawiać szczerze o tym, co w sobie cenicie i rozpamiętywać dobre chwile z przeszłości. Spotkać się ze starymi przyjaciółmi i po prostu dobrze się bawić i powspominać. Ważne jest także to, co jest teraz. Aby do Waszego życia nie wkradła się rutyna, zróbcie coś nieoczekiwanego, spróbujcie czegoś nowego. Pojedźcie gdzieś, gdzie Was jeszcze nie było i posmakujcie nowych rozrywek.

Atmosferę w związku można poprawić także przez drobne gesty. Nieoczekiwany buziak, kwiaty wręczone bez powodu, zrobienie śniadania rano, zaproszenie na tajemniczą randkę – to jest to, co kobiety kochają najbardziej. Można ją także poprawić poprzez rozładowanie codziennego stresu i przypomnienie sobie, jak to jest, jak się ze sobą spotykacie i zapominacie o całym świecie. Poświęćcie choć jeden dzień w tygodniu po to, by nie przejmować się dziećmi, ani pracą, tylko móc nacieszyć się sobą.

#9 Jak rozkochać kobietę spod danego znaku zodiaku?

Jak rozkochać w sobie kobietę

Jak rozkochać kobietę spod danego znaku zodiaku? Przyda się wiedza na temat jej charakteru, a taką informację mogą nieść znaki zodiaku i astrologia. To, w jakim miesiącu się urodziliśmy, wpływa w dużym stopniu na nasze słabe i mocne strony oraz preferencje. Warto wykorzystać tę wiedzę, by zdobyć serce upragnionej kobiety!

Jak rozkochać kobietę Barana?

Kobieta spod znaku Barana często ma wybuchowy charakter i podchodzi do życia bardzo emocjonalnie. Jest pewna siebie, energiczna i przebojowa, a gdy się zakocha, daje z siebie w związku 100 procent. Jak rozkochać kobietę Barana? Na pewno nie można jej zaniedbywać i trzeba być wobec niej szczerym. Kobieta Baran bardzo szybko potrafi przeanalizować zachowanie partnera i wycofać się, jeśli widzi, że relacja nie zmierza do niczego konkretnego. Z tego też powodu kobiety tego znaku zodiaku bardzo długo zwodzą mężczyzn, by w końcu wybrać dla siebie tego najbardziej odpowiedniego, który zasłużył na ich uczucie. Aby uwieść panią Baran, trzeba wykazać się dużą pomysłowością, należy także zostawić jej dużą autonomię. Jeśli jednak Pani Baran zaczyna udawać, że wcale nie jest taka zaradna i potrzebuje Twojej porady, to znak, że to Ty znalazłeś się na jej celowniku i to ona próbuje uwieść Ciebie!

Jak rozkochać kobietę Byka?

Osoby spod znaku Byka cenią sobie stabilizację i pracowitość. Niestety kobieta Byk to także kobieta zaborcza i uparta, która będzie zazdrosna o każdą koleżankę, a w kłótni będzie zawsze dążyć do tego, by wyszło, że to ona ma rację. Jeśli jednak spodobała Ci się Pani urodzona na przełomie kwietnia i maja, to z pewnością oznacza, że warto o taką kobietę zawalczyć. Jak rozkochać kobietę Byka? Gdy już uda Ci się ją sobą zainteresować, przede wszystkim trzeba spełnić jej wymagania… łóżkowe. Kobieta Byk to bardzo wymagający kochanek, dla którego atrakcyjność fizyczna partnera jest dość ważna. Mimo bogatych fantazji seksualnych zależy jej na małżeństwie, a nie przelotnych romansach. W związku szuka siły, oparcia i szacunku dla jej niezależności.

Jak rozkochać kobietę Bliźnięta?

Kobiety urodzone pomiędzy 21 maja i 21 czerwca to osoby towarzyskie i charyzmatyczne. Są pełne energii, uwielbiają flirtować i żartować na każdy temat i z reguły bardzo późno wychodzą za mąż. Jak rozkochać kobietę Bliźniaka? Tym, co może Was połączyć, będą wspólne zainteresowania i realizowanie podobnych pasji. Tym, co może podzielić, jest zbyt wczesna deklaracja, rutyna i nałożenie łańcuchów. Pani spod znaku Bliźniąt to wieczna nastolatka, dlatego trzeba zadbać o to, by jej życie było pełne emocji i intensywnych doznań. Równocześnie nie można lekceważyć jej błyskotliwości i inteligencji i dorównać jej na tym polu.

Jak rozkochać kobietę Raka?

Kobiety spod znaku Raka są łagodne, sentymentalne i delikatne. Mają dobrze rozwinięty instynkt macierzyński i marzą o tym, by w przyszłości poświęcić się rodzinie. Są domatorkami, dobrymi kucharkami, a gdy się zakochają, oddają się temu uczuciu w pełni. Jak rozkochać kobietę Raka? Klimatyczna randka przy świecach lub romantyczny spacer w blasku księżyca może w tym pomóc. Kobieta Rak doceni każdy czuły gest, a także drobne prezenty. Aby podbić jej serce, należy także szczerze opowiadać o swoich uczuciach i pamiętać o tym, że to niezwykle wrażliwa osoba.

Jak rozkochać kobietę Lwa?

Kobiety urodzone pomiędzy 23 lipca i 22 sierpnia to osoby wyniosłe i pewne siebie. Uwielbiają być w centrum zainteresowania i być podziwiane. Jak rozkochać kobietę Lwa? Przede wszystkim trzeba się wykazać silną osobowością, a także zaradnością. Kobieta spod znaku Lwa zwróci uwagę na takiego mężczyznę, z którym będzie mogła się pokazać w towarzystwie, który będzie dumnie kroczył u jej boku. Inny sposób na Panią spod znaku Lwa to okazywanie jej uwielbienia i podziwianie jej na każdym kroku, ale chyba nikt nie chciałby żyć wiecznie w cieniu drugiej osoby i grać drugoplanowej roli w relacji?

Jak rozkochać kobietę Pannę?

Kobiety spod znaku Panna to osoby spokojne, ułożone i ceniące sobie stabilizację. Są zdystansowane, często nieśmiałe i ciężko do nich dotrzeć. Jak rozkochać kobietę Pannę? Przede wszystkim trzeba być cierpliwym i powoli dążyć do celu. Zaimponować jej inteligencją i opanowaniem. Przejawiać wobec niej drobne i czułe gesty i, zanim się przystąpi do zalotów, zaprzyjaźnić się z nią. To, co może zrazić kobietę spod znaku Panny to nagłe deklaracje i niespodziewane, zbyt nachalne i porywcze zachowania. Dopiero gdy przekona się ona o szczerości i zaufa potencjalnemu partnerowi, dostanie on szansę, by zdobyć jej serce.

Jak rozkochać kobietę Wagę?

Kobieta, która urodziła się na przełomie września i października to osoba, która ceni wysoki standard życia. Niełatwo jej zaimponować, ponieważ są doskonale świadome swojego uroku i kobiecości. Jak rozkochać kobietę Wagę? Pani spod tego znaku zodiaku zwróci uwagę na mężczyznę, który jest w stanie zapewnić jej życie na poziomie, a do tego jest czuły i troskliwy. W życiu łóżkowym doceni umiar i powolną grę wstępną. Na pewno nie zainteresuje jej wieczny chłopiec, buntownik ani sknera. Nie zachwyci jej także osoba, która jest wulgarna lub nie dba o siebie.

Jak rozkochać kobietę Skorpiona?

Jak rozkochać kobietę Skorpiona? Kobiety spod tego znaku poszukują silnych i intrygujących partnerów. Pociągają je osoby tajemnicze, które, podobnie jak i Skorpiony, roztaczają wokół siebie interesującą aurę. Jeśli spodobała Ci się pani spod znaku Skorpiona i jesteś gotowy na wybuchowy związek z taką kobietą, zaimponujesz jej pewnością siebie i szczerością. Nie zdradzaj jej zbyt wielu tajemnic naraz i stopniowo okazuj zainteresowanie. Nie rzucaj dla niej wszystkiego, tylko pokaż, że masz własne pasje. Zaimponuj jej umiejętnościami, wysoką pozycją społeczną lub karierą. Pokaż jej, że jej dorównujesz. Jeśli masz dostatecznie silne nerwy, czeka Cię relacja pełna przygód i intensywnych doznań. Jeśli masz zbyt słaby charakter, kobieta Skorpion szybko Cię zniszczy i poszuka innej ofiary.

Jak rozkochać kobietę Strzelca?

Kobieta spod znaku Strzelca to osoba żywiołowa, ciepła, radosna i bezpośrednia. Bardzo cenna jest dla niej wolność oraz grono najbliższych przyjaciół. Jak rozkochać kobietę Strzelca? Przede wszystkim trzeba jej dorównać kroku i podzielać jej styl życia. Jeśli nie sprostasz jej wymaganiom, po prostu pobiegnie dalej. Zaimponuje jej spontaniczny wyjazd na łono natury, aktywności fizyczne na świeżym powietrzu oraz interesujące eskapady. Spodoba jej się także, gdy zaprzyjaźnisz się z jej ekipą. By zdobyć kobietę spod znaku Strzelca, należy wykazać się błyskotliwością, dać jej czułość, ale zarazem nie ograniczać jej wolności. Siedzenie w domu i oglądanie seriali z pewnością zanudzi ją na śmierć i nie spowoduje, że będzie chętna na związek.

Jak rozkochać kobietę Koziorożca?

Kobieta spod znaku Koziorożca to idealna partnerka na dobre i na złe. Silna, oddana, pracowita i kochająca aż po grób, jednak by się o tym przekonać, trzeba do niej najpierw dotrzeć. Panie spod znaku Koziorożca nie randkują z byle kim, początkowo są bardzo zdystansowane i zawsze mają dużo obowiązków na głowie. Jak rozkochać kobietę Koziorożca? Użyj swojej największej broni, czyli umysłu. Pokaż, jak wieloma rzeczami się interesujesz, opowiedz o swoich marzeniach i celach. Pokaż, że można na Ciebie liczyć w każdej sytuacji, ale też i zasugeruj, że życie z Tobą będzie pełne przygód i intensywnych doznań. Pani spod znaku Koziorożca, mimo że tego nie okazuje na co dzień, bardzo lubi różnego rodzaju pieszczoty i czułości. Jeśli spodobała Ci się taka kobieta, zrób wszystko, by spotkania z Tobą na stałe zagościły w jej napiętym kalendarzu, a na pewno tego nie pożałujesz!

Jak rozkochać kobietę Wodnika?

Kobiety urodzone pomiędzy 20 stycznia i 18 lutego to jeden z najbardziej inteligentnych spośród wszystkich znaków Zodiaku. Są otwarte i ciekawe świata, ale zarazem twardo stąpają po ziemi. Jak rozkochać kobietę Wodnika? Na pewno nie można być przeciętnym, należy jakoś wyróżnić się z tłumu. Kobietę Wodnik ujmiesz kreatywnością i zaangażowaniem. Nie tylko w Waszą relację, ale też inne sprawy, np. społeczne lub kulturalne. Warto postawić na szczerość i zacząć relację od budowania przyjaźni opartej na wzajemnym szacunku, jednocześnie nie naruszając przestrzeni Pani spod znaku Wodnik. W ten sposób można podbić jej serce.

Jak rozkochać kobietę Ryby?

Osoby spod znaku Ryb to często marzyciele i romantycy. Ponieważ są nieśmiałe, wolą kameralne imprezy i spotkania, bardzo doceniają bezpieczeństwo i stabilizację, wykazują się także ogromną wrażliwością. Jak rozkochać kobietę Ryby? Na pewno nie zaimponuje jej osoba, która jest nerwowa lub zachowuje się w stosunku do innych agresywnie. Jej serce może podbić mężczyzna, który jest cierpliwy i łagodny i tak, jak i ona, wrażliwy. Wykaż się zaradnością, zorganizowaniem, pokaż, że u Twojego boku może liczyć na bezpieczeństwo i spokój. Jeśli Pani spod znaku Ryby się w Tobie naprawdę zakocha, możesz liczyć na wiernego i cennego partnera na całe życie.

#10 Jak rozkochać kobietę w sobie – recepta na sukces

Jak rozkochać w sobie kobietę

Co więc zrobić, aby zdobyć wybrankę? Jak rozkochać kobietę do szaleństwa? Recepta nie jest prosta, wiele zależy od indywidualnych preferencji i cech charakteru. Istnieje jednak kilka uniwersalnych sposobów na to, by zdobyć kobietę. Część z nich została wymieniona na samym początku artykułu. Warto do tej listy jeszcze dodać kilka porad.

Jak rozkochać kobietę w sobie? Co jeszcze można zrobić?

  • pamiętaj, by zawsze dbać o swój wygląd zewnętrzny,
  • bądź ambitny, realizuj konsekwentnie cele, dbaj o karierę zawodową,
  • rozwijaj swoje pasje i pielęgnuj zainteresowania,
  • nie daj się nigdy przytłoczyć ani stłamsić, szanuj swoją przestrzeń i sam też podaruj przestrzeń kobiecie,
  • ujmij ją czułością, pamiętaj, że mały gest może zmienić bardzo wiele i przyczynić się do zbudowania trwałej relacji,
  • zaskakuj, bądź romantyczny, sprawiaj niespodzianki,
  • szanuj jej czas i doceniaj to, że spędza wolne chwile z Tobą,
  • nie zapominaj w tym wszystkim, by być sobą.

A Wy jakie macie sposoby na to, by rozkochać kobietę do szaleństwa? Które z nich zadziałały w praktyce?

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
50%
Dobra porada
50%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze