Jak rozkochać kobietę do szaleństwa?

Jesteś samotnym mężczyzną lub po prostu lubisz zdobywać serca kobiet? W tym poradniku dowiesz się jak rozkochać kobietę do szaleństwa!

Temat uwodzenia jesz szeroki jak rzeka i stary jak świat, jednak warto co jakiś czas odświeżyć sobie wiedzę dotyczące technik podrywania, czy też manipulacji. Nie kojarzmy jednak tego słowa z jego negatywna stroną, bowiem sama manipulacja to nic innego jak nakłanianie danej osoby do pewnego zachowania lub postępowania. Jeżeli nie masz złych intencji, możesz wykorzystać tych kilka sztuczek do rozkochania kobiety swoich marzeń!

Zobacz 6 porad jak rozkochać kobietę do szaleństwa.

Jak rozkochać kobietę?

1Mów o uczuciach

Kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn, kierują się emocjami. Postaraj się uciszyć swój intelekt i mówić więcej o uczuciach. Mów tak, aby wzbudzić w umyśle kobiety wyobraźnię oraz poczucie bezpieczeństwa, spokoju. Nie wyznawaj jej jednak na samym początku miłości. Zostaw sobie trochę dystansu, może chłodu i pozwól, żeby zaintrygowało to kobietę. Kontroluj sytuację i emocje swojej wybranki.

2Bądź lwem w łóżku

Sprawy łóżkowe ważne są dla każdego z nas, jednak jeżeli na prawdę chcesz rozkochać w sobie kobietę, koniecznie wyróżniaj się na tle innych. Staraj się dominować (lubi to większość kobiet), lecz rób to z wyczuciem. Jeżeli łapiesz kobietę za ramiona, zrób to tak, żeby poczuła każdy Twój palec. Jeżeli ściągasz z niej ubrania, zrób to tak, żeby nie zniszczyć jej stroju. Pieść ją językiem i tańcz dłońmi na jej plecach. Spraw, by było jej z Tobą jak w niebie, a może… w piekle?

3Jak Al Pacino

Oglądałeś już film pt. „Zapach kobiety”? Jeżeli nie, koniecznie obejrzyj i zobacz kapitalne wykonanie Al Pacino. Jeżeli chcesz zdobyć serce kobiety to naucz się wpierw dobrze tańczyć. Gdy już zdobędziesz jej dłoń na parkiecie, włóż jej nogę pomiędzy kolana od przodu, złap ją za pośladki przyciskając jednocześnie jej ciało do siebie, delikatnie masuj ręką jej pupę, a wolną ręką odkryj je włosy za uchem i całuj namiętnie po szyi. Ona oszaleje!

4W odważnym stylu

Gdziekolwiek nie będziesz, zachowuj się pewnie i stanowczo. Idziesz z kobietą przez miasto nocą? Spraw, by czuła się przy Tobie bezpiecznie. Wchodzicie do restauracji? Otwórz jej drzwi i wpuść ją przed siebie lekko prowadząc ją dłonią do przodu na pośladkach. Nigdy nie przyznawaj się do błędu i nie przepraszaj jeżeli nie jest to wymagane. Zamiast tego, trzymaj się swojego zdania i swoich racji.

5Na odległość

Zamierzasz zdobyć serce kobiety przez internet lub SMSy i rozkochać ją do szaleństwa? Staraj się utrzymywać z nią stały kontakt przez Facebooka lub WhatsAppa, jednak sprawiaj wrażenie zajętego. Jeżeli odpisujesz kobiecie na wiadomość, daj jej chwilę na rozmyślanie. Nie pisz nigdy więcej niż ona sama, jednak cały czas dbaj o wspólny kontakt. Od czasu do czasu, zwłaszcza wieczorami, rozbudź ponownie w niej żar emocji.

6Człowiek sukcesu

Co zrobić, aby rozkochać kobietę do szaleństwa? Potrzebujesz tak na prawdę tylko 3 rzeczy: sławy, pieniędzy i wyglądu. A mówiąc w skrócie, nic nie kręci kobiety bardziej niż społeczne uznanie. Dbaj o swój dobry wygląd, modne ubrania, pojawiaj się na znanych imprezach, staraj się, aby ludzie Cię lubili i szanowali, rozwijaj swoją karierę i pozwól, aby to wszystko widziała Twoja wybranka. Niech to ona zacznie o Ciebie się starać, a Ty skrzętnie wykorzystaj swoją pozycję to zdobycia jej serca. Daj jej swoją uwagę, a następnie lekko odpychaj, spraw, by nie miała kontroli nad sytuacją i swoimi uczuciami. To przepis na sukces.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.