Relacje
Czytany poradnik
Jak zaskoczyć faceta – kilka pikantnych pomysłów
0

Jak zaskoczyć faceta – kilka pikantnych pomysłów

AUTOR:  Alicja Hudzik30 czerwca 2018

Seks to bardzo ważny element w związku, jednak miłosne amory odgrywane co wieczór w tym samym otoczeniu i w taki sam sposób mogą się zamienić w obowiązkową rutynę. Jak zaskoczyć faceta i przygotować dla niego coś wyjątkowego? Podpowiadamy!

Jak zaskoczyć faceta? Dużą ilością bodźców… ale nie wzrokowych!

Aby rozgrzać Twojego mężczyznę do czerwoności, zaserwuj mu duże ilości różnych bodźców, nie tylko tych wzrokowych! Zasłoń mu na jakiś czas oczy jedwabną chustą, spryskaj mieszkanie jego ulubionymi perfumami. Zwiąż mu ręce, włącz kuszącą muzykę, szepcz do ucha, posmyraj piórkiem po klacie… Wykorzystaj potęgę zapachu, smaku, czucia zimna oraz ciepła. Szybko się przekonasz, że udało Ci się zaskoczyć Twojego faceta i go podniecić na maksa! W zależności od tego, co oboje lubicie, możesz mu zaserwować truskawki z bitą śmietaną lub przejechać po skórze delikatnie kostką lodu. Drażnij się z nim, delikatnie muskając go ustami i opuszkami palców. Dotknij go czymś miękkim, a następnie zmień taktykę i drapnij go lekko paznokciami. Mów do niego sprośne rzeczy. Dzięki temu, że nie widzi, co masz na sobie i nie może Cię dotknąć, jego wyobraźnia będzie pracować na pełnych obrotach.

Liczy się kreatywność

Zastanawia Cię, jak zaskoczyć faceta, ale nie przegiąć z atrakcjami? Pamiętaj, że liczy się kreatywność, ale co za dużo, to nie zdrowo. Zdecyduj się na kilka bodźców i spróbuj ułożyć z nimi pikantną grę. Wymyśl ciekawe zadania i prowadź swojego mężczyznę od punktu do punktu lub przekazuj mu instrukcje wprost do ucha. Zadawaj mu seksowne pytania i sugeruj, że z każdą poprawną odpowiedzią pozbywasz się jednego fragmentu odzieży. Możesz również odwrócić role i z każdą poprawną odpowiedzią zdejmować mu ciuchy, wszystkie chwyty dozwolone! Jedną z nagród w seksownej grze może być zerwanie chusty z jego oczu, by mógł wreszcie na Ciebie spojrzeć lub uwolnienie rąk, wybór należy do Ciebie!

Możesz patrzeć, ale nie dotykaj!

W kulminacyjnym momencie możesz zdjąć swojemu mężczyźnie opaskę z oczu. Przyciemniony pokój, wszędzie świeczki, a Ty w pięknej czerwonej lub czarnej bieliźnie. Taki widok może powalić z nóg! Zostaw ręce swojego wybranka zakneblowane tak, by mógł na Ciebie patrzeć, ale żeby nie udało mu się Ciebie dotknąć. Podejdź do niego bliżej.  Pozwól mu zdjąć z Ciebie jedną wybraną rzecz… zębami. Kolejną zdejmij Ty, stojąc bardzo blisko niego i wciąż nie pozwalając się dotykać. Odwlekaj moment kulminacyjny i drażnij się z nim, tańcząc blisko niego w rytm muzyki. Pozbądź się wszelkich kompleksów i po prostu dobrze się baw. Skup się także na tym, by mu sprawić przyjemność. Gorąca atmosfera gwarantowana!

Wielki finał – daj mu się dotknąć

Jeśli chcesz zaskoczyć faceta, w końcowym etapie gry zafunduj mu nagrodę główną. Rozpalony maksymalnie od samego początku pragnął Cię dotknąć i wreszcie może to zrobić. Jeśli do tej pory był grzeczny, nadeszła pora, by w nagrodę rozwiązać mu ręce. Co się stanie dalej, to zależy już tylko od Was!

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze