Dom
Czytany poradnik
Zrób to sam – dekoracje do pokoju
0

Zrób to sam – dekoracje do pokoju

AUTOR:  Klaudia Ozimek31 sierpnia 2018

Urządzanie pokoju to dla wielu osób najlepsze zabawa, ale dużo osób ma z tym zadaniem problem. Wykończenie pomieszczenia może nas kosztować wiele pieniędzy i czasu, dlatego staramy się zaoszczędzić na dekoracjach. To jednak może sprawić, że pokój pozbawiony będzie uroku. Jak więc zrobić dekoracje do pokoju, które dopełnią wnętrze, a jednocześnie nie będą nasz kosztować fortunę?

Dekoracje do pokoju – wazon i szklane pojemniki

Dekoracje do pokoju nie muszą być wykonane przez projektantów. Stań się swoim najlepszym projektantem i zrób dekoracje do pokoju samodzielnie. Pierwszym materiałem, który możesz, wykorzystać są szklane słoiki. Pozbądź się papierowych etykiet za pomocą ciepłej wody i ściereczki, a resztek kleju przy pomocy ciepłego powietrza z suszarki. Następnie udekoruj słoiczki kolorowymi wstążkami. Taki słoiczek może służyć jako wazon na kwiatki. Możesz również nakleić na słoiki karteczki z napisami na przykład – kredki, pędzelki lub długopisy i umieść przedmioty w odpowiednim słoiku.

Dekoracje do pokoju – metalowe puszki po konserwach

Wiele rzeczy wyrzucasz, a w przyszłości mogą ci się one przydać. Tak jest również z metalowymi puszkami na przykład po kukurydzy, czy owocach w zalewie. Po ich dokładnym oczyszczeniu należy je pomalować na wybrany kolor. Na nich można umieścić karteczki z napisami i używać ich jako organizery. Takie puszki można również wsadzić do szuflady jak pojemniki na skarpetki, majtki, czy staniki.

Dekoracje do pokoju – tablica korkowa

Wiele osób pragnie mieć tablicę organizacyjną w pokoju. Dekoracje do pokoju mają być tylko ozdobą, ale również praktyczną dekoracją, która może nam pomóc w organizacji czasu. Taka tablica korkowa jest na to doskonałym sposobem. Jeśli nie chcesz mieć nudnej dekoracji, możesz zakupić tablicę korkową i zaszyć ją wybranym materiałem. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zaoszczędzić, to, zamiast materiału możesz wybrać papier dekoracyjny. Taka tablica jest jedną z najbardziej praktycznych dekoracji, które wykorzystasz w swoim pokoju nie jedne raz.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze