DZIAŁY

Poniżej przedstawię bardzo prosty sposób na zmianę wyglądu Windows XP na Windows 7. Nasz Windows XP będzie przypominał Windows 7. W tym celu należy ściągnąć program Seven Transformation Pack. Po ściągnięciu i rozpakowaniu programy przystępujemy do instalacji. Klikamy dwa razy na plik i akceptujemy regulamin aplikacji.

Po zakończeniu instalacji następuje restart komputera, pewnie ku zdziwieniu zobaczysz stary wygląd (jeszcze przez chwile). Kolejnym krokiem to odznaczenie opcji Disable unsafe aplications i zaznaczenie TrueTransparency. Aplikacja umożliwia przystosowanie naszego Windows XP do wyglądu przypominającego Windows 7.

Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Windows XP jak Windows 7" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Windows XP jak Windows 7" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.