DZIAŁY

Do niedawna jedyną opcją na  zwiększenie komfortu osób z wadą wzroku były okulary korekcyjne. W dzisiejszych czasach mamy do dyspozycji o wiele więcej rozwiązań. Jak dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe? Dlaczego specjaliści polecają szkła Cooper Vision?

Jak dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe?

Zanim zdecydujesz się na zamianę okularów na szkła kontaktowe, warto wykonać aktualne badania wzroku. Kolejny etap to zastanowienie się nad tym, jaki model najlepiej spełni Twoje potrzeby. Na polskim rynku są dostępne soczewki:

  • Jednodniowe – szkła te charakteryzują się dużym komfortem noszenia, należy je wymieniać każdego dnia, to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą nosić soczewki okazyjnie
  • Szkła kontaktowe dla astygmatyków – soczewki te, poza dużą wygodą charakteryzują także właściwości zdrowotne, ich wprowadzenie na rynek stanowi duży przełom w leczeniu astygmatyzmu
  • Soczewki dedykowane do noszenia w trybie przedłużonym – to dobre rozwiązanie, dla osób, które poszukują szkieł, które można nosić dłużej niż 1 dzień, szkła te cechuje duża wilgotność, w niektórych modelach można nawet spać
  • Soczewki miesięczne – jeśli szukasz rozwiązania na stałe i chcesz zupełnie zrezygnować z okularów, warto zainwestować w szkła miesięczne. Można je nosić codziennie, a w nocy przechowywać w specjalnym płynie, by wyczyścić je z osadów białkowych

Pamiętaj: aby cieszyć się komfortem i mieć gwarancje, że szkła są bezpieczne dla zdrowia, warto korzystać tylko ze znanych i oryginalnych marek! Przykładem takiej firmy jest Cooper Vision. To marka, która istnieje na rynku już ponad 30 lat i prowadzi działalność na całym świecie. Szkła kontaktowe firmy Cooper Vision są miękkie i komfortowe, produkowane w oparciu o najnowsze technologie. To rozwiązanie polecane przez najlepszych specjalistów.

Gdzie można się zaopatrzeć w szkła kontaktowe wysokiej jakości?

Jeśli szukasz soczewek renomowanych producentów i zależy Ci na szybkich i wygodnych zakupach oraz atrakcyjnych cenach, odwiedź koniecznie oficjalny sklep dystrybutora tej marki. Zazwyczaj w ofercie tradycyjnego sklepu internetowego znajdziesz także oryginalne szkła renomowanych firm, takich jak Johnson&Johnson oraz Cooper Vision. Poza soczewkami sklep internetowy zazwyczaj zaoferuje CI także szeroki asortyment płynów i kropli do oczu oraz szereg innych akcesoriów.

Niniejszy poradnik pod tytułem "Podpowiemy Ci jak dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe!" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Podpowiemy Ci jak dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe!" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.