DZIAŁY

Tinder to aplikacja randkowa, umożliwiająca w szybki sposób nawiązanie nowych znajomości. Przeglądasz profile, klikasz w lewo i prawo i jeśli druga osoba także przesunie w prawo to… It’s a Match! Jak założyć atrakcyjne konto Tinder? Zapraszam do lektury!

Zadbaj o zdjęcie

Atrakcyjne konto Tinder to przede wszystkim przyciągające uwagę zdjęcie profilowe, a najlepiej kilka. Zadbaj o kadr, nie ukrywaj twarzy, uśmiechnij się zachęcająco. Pokaż się z jak najlepszej strony, nie zasłaniaj futrzanym pupilem, samochodem, książką, ani gazetami. Statystycznie częściej klikane są profile, których zdjęcia ukazują twarze, ponieważ ludzie chcą wiedzieć, jak wygląda osoba po drugiej stronie ekranu. Osoba, z którą piszą i wymieniają poglądy. Prężenie bicepsów do zdjęcia, pokazywanie gołego brzucha lub okazałego biustu jest zachęcające, ale nie na tyle, by przerzucić profil w prawo, pamiętaj o tym! Zdjęcia kotów i psów są bardzo mile widziane, ale dopiero w drugiej kolejności. To samo tyczy się pięknych widoków górskich i wakacyjnych panoram.

Atrakcyjny opis = atrakcyjne konto Tinder

To prawda, że w pierwszej kolejności patrzymy na wygląd twarzy. Jednak po przeglądnięciu zdjęć, zarówno mężczyźni, jak i kobiety najczęściej przesuwają ekran w dół i czytają opis profilu. Zadbaj, by w opisie Twojego konta było kilka zgodnych z prawdą zachęcających słów opisujących Twoją skromną osobę. Opowiedz o swoim hobby oraz o tym, czego szukasz i czego oczekujesz. Im więcej szczerości, tym lepiej, ale pamiętaj, by nie odkrywać od razu wszystkich kart. Konto Tinder to pierwszy krok do poznania nowej osoby, drugie to spotkanie face-to-face, na którym poopowiadasz o sobie więcej!

It’s a Match! I co dalej?

Jeśli Twój profil przyciągnął uwagę, to już połowa sukcesu. Teraz trzeba zacząć rozmowę i podtrzymać konwersację. Z reguły to mężczyźni zagadują pierwsi, także Panowie… do dzieła! Zaczynając rozmowę, unikajcie banałów, nie nawiązujcie tylko i wyłącznie do wyglądu i podtekstów erotycznych. Warto poświęcić chwilę i zrobić mały research, poprzeglądaj konto Tinder osoby, z którą Cię sparowało i w rozmowie zapytaj o jej zainteresowania. Wykaż zainteresowanie osobą, a nie tylko jej ładnym zdjęciem. Wszyscy pragniemy być szanowni i podziwiani za to, kim jesteśmy, a nie jak wyglądamy!

Zastanów się, do czego ma Ci służyć konto Tinder

Randkowanie to super zabawa, o ile obu osobom chodzi o to samo i warunki znajomości są jasno określone. Zastanów się, do czego chcesz używać Tindera i w czym ma Ci pomóc ta aplikacja. Jesteś singlem i szukasz drugiej połówki ? A może szukasz po prostu kogoś do rozmowy? Właśnie się rozstałeś i chcesz jakoś zająć czas oraz ukoić złamane serce? Kieruje Tobą ciekawość, czy chęć znalezienia partnera do łóżka? Nie bój się mówić drugiej osobie o swoich oczekiwaniach, lepiej ustalić takie rzeczy wcześniej, niż robić komuś złudną nadzieję lub ranić. Powodzenia w randkowaniu!

Niniejszy poradnik pod tytułem "Tinder – jak założyć atrakcyjny profil?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Tinder – jak założyć atrakcyjny profil?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.