DZIAŁY

Pasek zadań Windows 7 uległ dość poważnym zmianom w porównaniu z systemem Windows XP, czy choćby Vistą. Jeśli nie możemy przyzwyczaić się do jego dużych rozmiarów, braku etykiet przycisków czy innych cech, przywróćmy standardowy wygląd paska zadań.

Aby pasek w Windows 7 wyglądał tak, jak ten z Windows XP nie trzeba dużego nakładu pracy.

  1. Klikamy prawym przyciskiem myszy pasek zadań, po czym z menu wybieramy Właściwości,
  2. Zaznaczamy przycisk Użyj małych ikon, a potem w polu Przyciski paska zadań wybieramy Nigdy nie scalaj,
  3. Klikamy kartę menu Start, a następnie przycisk Dostosuj,
  4. Odnajdujemy pole wyboru Polecenie Uruchom i zaznaczamy,
  5. Klikamy dwa razy przycisk OK.
Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Przywracanie standardowego wyglądu paska zadań Windows 7" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Przywracanie standardowego wyglądu paska zadań Windows 7" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.