DZIAŁY

W jaki sposób  przenieść wiadomości do programu pocztowego o nazwie Poczta systemu Windows Live. Jak wiadomo Windows 7 nie instaluje domyślnie programu do odbioru poczty. Większość z nas przyzwyczajona jest do Outlook Express czy Windows Mail. Dla systemu Windows 7 został napisany nowy klient o nazwie Poczta systemu Windows Live.

Po ściągnięciu i zainstalowaniu klienta poczty pod systemem Windows 7 o nazwie Poczta systemu Windows Live w bardzo prosty sposób możemy zaimportować stare wiadomości z innych klientów pocztowych. Po instalacji klienta Poczta usługi Windows Live pewnie nie jedna osoba szuka paska menu, w którym znajdowały się zakładki importu. Nie ma już jednak górnego paska w którym miedzy innymi możemy znaleźć importowanie poczty. Aby włączyć pasek menu wciskamy klawisz ALT + M i zaznaczamy Pokaż Pasek Menu. Teraz pojawił nam się górny pasek menu. Jak widzimy istnieje możliwość importowania/przenoszenia wiadomości ze starszych programów pocztowych.

Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Poczta usługi Windows Live – importowanie wiadomości" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Poczta usługi Windows Live – importowanie wiadomości" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.