DZIAŁY

Wystarczy chwila wolnego czasu i ciekawy pomysł, by zasilić swoją szafę z ubraniami czymś nowym, kreatywnym i unikalnym. Jak wykorzystać bieliznę Twojego faceta? Jak zrobić stringi z bokserek? Zapoznaj się z naszym poradnikiem i stwórz seksowne stringi DIY!

Jak zrobić stringi z bokserek – Do It Yourself!

Aby wykonać damskie stringi z bokserek, wystarczy… para nożyczek. Materiał męskich bokserek rozcinamy w strategicznych miejscach, czyli w przedniej oraz tylnej części, uważając, by nie przeciąć szwów. Boki możemy zawinąć i podszyć igłą lub wykończyć je koronką. Pamiętaj, by do operacji nie wybierać ulubionych majtek swojego mężczyzny, wykorzystaj takie, w których rzadko lub prawie wcale nie chodzi!

Jak zrobić stringi z bokserek? Jeśli lubisz bawić się maszyną do szycia, wytnij z materiału trzy części – przód majtek, tył oraz środek, nałóż je na siebie, a następnie zszyj wzdłuż zewnętrznych krawędzi. Brzegi warto zawinąć do środka i przeszyć dodatkowo szwem bieliźnianym. Jeśli lubisz kreatywne wyzwania, możesz zakupić seksowne koraliki i tasiemki i dodatkowo ozdobić majteczki. Koszt całej twórczej operacji nie powinien wynieść więcej niż kilka złotych, czas wykonania to jakieś 15 – 25 minut (w zależności od tego, na jakie dodatkowe zdobienia się zdecydujesz), a efekt będzie niepowtarzalny!

Do czego jeszcze można wykorzystać męskie bokserki?

Jeśli lubisz wykorzystywać zwykłe codzienne rzeczy do tworzenia innych, ciekawszych, możesz zrobić z męskich bokserek… sportowy stanik DIY. Jedyne, czego będziesz potrzebować to bokserki i nożyczki. Do wykonania wygodnego, sportowego i eleganckiego stanika wystarczy chwila czasu, by powycinać majtki bez naruszania ich szwów. Rozmiar najlepiej dobrać metodą prób i błędów! Wykonany w ten sposób stanik możesz zabrać na ulubione ćwiczenia fitness i cieszyć się wygodą podczas innych aktywności sportowych!

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak zrobić stringi z bokserek?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak zrobić stringi z bokserek?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.