DZIAŁY

Usługa indeksowania gromadzi informacje o przechowywanych plikach, dzięki czemu system szybciej wyszukuj pliki na dysku. Jednak usługa ta spowalnia komputer, zatem jeżeli nie korzystamy często z opcji wyszukiwania plików bądź katalogów warto ją wyłączyć:

  1. Klikamy Start | Uruchom i w polu otwórz wpisujemy komendę compmgmt.msc (bądź wchodzimy do panel sterowania i wybieramy Narzędzia administracyjne | Zarządzanie komputerem. Przechodzimy do zakładki Usługi i Aplikacje klikamy na Usługa indeksowania prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego, które nam się rozwinie klikamy Zatrzymaj.
Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Jak zatrzymać usługę indeksowania Windows XP?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Jak zatrzymać usługę indeksowania Windows XP?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.