DZIAŁY

W dzisiejszym poradniku dowiesz się co to jest technologia Indiba Activ oraz jak urządzenia z niej korzystające mogą pomóc Ci w powrocie do zdrowia po urazach, a także w upiększeniu swojego ciała.

Najprawdopodobniej nazwa metodologii INDIBA Activ Cell Therapy nie jest Ci znana, a samo urządzenie INDIBA Activ CT nigdy nie pomogło Ci w schorzeniach fizjoterapeutycznych lub pourazowych. Jednak przyczyna tego jest jedna: zarówno urządzenie jak i sama technologia dopiero wchodzi na polski rynek.

Dzisiaj dowiesz się jak wykorzystać Indiba Activ do zmniejszenia swojego bólu oraz przyśpieszenia regeneracji organizmu.

Indiba Activ – historia marki

Właścicielem patentu dla Indiba Active jest firma Indiba S.A. Jest to sprawdzona i bezpieczna technologia, która swoje zastosowanie znajduje we wspomnianych wcześniej kontuzjach, bądź urazach, lecz także w kosmetologii. Stworzona 30 lat temu firma do dziś sprzedała swoich urządzeń, aż 18 000(!) na całym świecie, dzięki czemu każdego dnia korzysta z nich ponad 100 000 pacjentów.

Indiba Activ – skuteczność technologii

W skrócie ujmując działanie Indiba Activ opiera się na wykorzystaniu prądu o wysokiej częstotliwości i jak dowodzą badania naukowe, jest one bardzo skuteczne, bowiem wpływa korzystnie na bóle chroniczne, a także przyśpiesza zdrowienie pacjenta.

Jeżeli jesteś fizjoterapeutą to z kilku powodów powinieneś/aś się z nią zapoznać, bowiem technologia ta pozwala na to, aby łączyć ją z terapią manualną. Ponadto wspomaga regenerację tkanek jak i skraca znacznie czas leczenia Twojego pacjenta, co jest bardzo ważne w procesie jego powrotu do zdrowia. Takie narzędzie w rękach doświadczonego fizjoterapeuty potrafi zdziałać cuda, o czym świadczy jego co raz większa popularność w Polsce.

Indiba Activ – zastosowanie i leczenie

Przedstawię teraz Ci 4 sytuacje, w których Indiba Activ doskonale sprawdzi się jako urządzenie wspomagające Twój powrót do zdrowia.

Rehabilitacja

Jeżeli masz w planach skorzystać z rehabilitacji, poszukaj w internecie te gabinety, które korzystają z urządzeń marki Indiba. Ich zastosowanie znacznie zmniejszy Twój ból, ułatwi gojenie oraz poprawki mobilność ciała. Dodatkowo metoda ta jest nieinwazyjna, więc możesz ją stosować już w dniu urazu na problemy takie jak bóle kręgosłupa, barku czy nawet rwę kulszową.

Medycyna sportowa

To właśnie w tej dziedzinie Indiba Activ sprawdzi się najlepiej. I to nie tylko już w momencie, gdy dojdzie u Ciebie do urazu, ale również w trakcie codziennej pracy z Twoimi sportowcami jako element fizjoterapii okołotreningowej. Indiba Activ pozwala na poprawę pracy całego organizmu wśród sportowców oraz zmniejsza ryzyko kontuzji, dlatego jest ceniona przez profesjonalistów oraz często stosowana w branży fitness.

Fizjoterapia muzyków

Nie tylko sportowcy cierpią na kontuzje. To przypadłość znana równie dobrze instrumentalistom, dlatego Indiba Activ sprawdzi się w urazach i bólach wywołanych przez grę na instrumentach. Jeżeli pracujesz zawodowo jako muzyk to technologia Indiba pozwoli Ci uniknąć leków przeciwbólowych oraz przywrócić pełną sprawność ciała.

Masaże i relaks

A gdy na samy koniec potrzebny jest Ci wypoczynek i odprężenie to urządzenie to da Ci przyjemny masaż relaksacyjny, który wpłynie pozytywnie również na Twoje samopoczucie. Ponadto razem z Indiba zadbasz o swój układ odpornościowy oraz regenerację wszystkich tkanek. Brzmi ciekawie prawda?

Chcesz wiedzieć więcej o marce Indiba i jej produktach? Już niedługo przygotujemy dla Ciebie wspólnie z profesjonalistami z branży fizjoterapeutycznej serię specjalistycznych poradników na ten temat. Odwiedzaj Porady.org regularnie!

Niniejszy poradnik pod tytułem "Indiba Activ, czyli skuteczna metoda leczenia bólów i urazów" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Indiba Activ, czyli skuteczna metoda leczenia bólów i urazów" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.