Relacje
Czytany poradnik
Jak poprawić relacje damsko-męskie?
0

Jak poprawić relacje damsko-męskie?

AUTOR:  Patrycja Strzelczyk11 sierpnia 2019

Relacje damsko-męskie to zawsze gorący temat. Dotyczą niemal każdego aspektu naszego życia, najbardziej jednak relacji z partnerem. Poniżej znajdziesz sprawdzone sposoby na to, jak je poprawić.

Okazujcie sobie miłość

Komplementy, małe przyjemności i przede wszystkim dużo miłości – to podstawa każdej relacji damsko-męskiej. Jeżeli Twoja kobieta pięknie wygląda w nowej sukience, albo zachwyca Cię kiedy wieczorem wskakuje w ciepły dres i czyta książkę – powiedz jej to! To samo dotyczy Twojego mężczyzny. Powiedz mu jaki jest przystojny w garniturze, albo jak bezpiecznie czujesz się w jego ramionach. Szczere komplementy, pocałunki i czułość – pamiętajcie o nich każdego dnia. I najważniejsze – mówcie „Kocham Cię”.

Rozmawiajcie

Konflikty są naturalną częścią każdej relacji damsko-męskiej. Jednak zamiast kłócić się i krzyczeć, spróbujcie porozmawiać. Nawet jeżeli chodzi o drobnostki. Małe nieporozumienia, jeżeli nie zostaną wyjaśnione, urosną do wielkich problemów i konfliktów. Szczera rozmowa powinna zniwelować ilość występowania kłótni. Poza tym, każdy problem szybciej rozwiążecie szczerze o nim rozmawiając, niż na siebie krzycząc.

Starajcie się

To, że jesteście razem nawet kilka lat, nie oznacza, że nie musicie już pamiętać o pielęgnowaniu waszego uczucia. Oboje musicie pokazywać sobie, że wam na sobie zależy i starać się robić wszystko co konieczne, żeby w waszej relacji nie pojawiła się nuda. Zamiast kolejnego wieczoru spędzonego na kanapie i oglądaniu kolejnych odcinków serialu, zróbcie coś innego. Wyjdźcie na spacer, zagrajcie w grę, albo pójdźcie do kina. A jeżeli chcecie spędzić wieczór w domu, to spróbujcie zamienić serial na komedię romantyczną, a prędzej zjedzcie wspólnie kolację i otwórzcie butelkę wina.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze