DZIAŁY

Zastanawiasz się czym otworzyć plik MDS lub MDF? Zobacz ten poradnik.

Format MDS i MDF

MDF jest plikiem obrazu stworzonym np. za pomocą  programu do nagrywania płyt. Wraz z plikiem (obrazem) MDF dołączony jest także plik MDS. Plik MDS zawiera informacje o obrazie, jest niezbędny do otworzenia obrazu pliku MDF. Pliki z rozszerzeniem MDF można także otworzyć za pomocą programu Daemon Tools.

Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Czym otworzyć plik MDS i MDF?" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Czym otworzyć plik MDS i MDF?" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.