DZIAŁY

Spodobała Ci się jakaś dziewczyna, ale nie masz pewności, czy Ty też jej się podobasz? Z tego poradnika dowiesz się, jak wygląda mowa ciała kobiet, gdy są Tobą zainteresowane!

Mowa ciała kobiet – jak odczytywać kobiece gesty?

Mowa ciała to bardzo ważny element podczas flirtowania i zawierania relacji damsko-męskich. Kobiety wysyłają (podświadomie i świadomie) wiele oznak, które świadczą o tym, że im się podobasz. Trzeba je tylko właściwie odczytać!

Obserwując mowę ciała danej osoby, można stwierdzić, czy czuje się w danej sytuacji komfortowo, czy jest jej dobrze, czy jest zakłopotana lub ma negatywne podejście. Niewerbalna mowa może powiedzieć nieraz o wiele więcej niż słowa. Jak sprawdzić, czy jej się podobasz?

Mowa ciała kobiet – oto oznaki, po których rozpoznasz, że jej się podobasz!

Mowa ciała kobiet wcale nie jest taka trudna w odczytywaniu. Oto oznaki, które świadczą o tym, że jej się podobasz:

  • Uśmiech — nic tak nie zachęca do nawiązania kontaktu, jak ciepły uśmiech — to jedna z ważniejszych oznak sympatii, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn
  • Otwarta postawa ciała – zrelaksowana postawa zdradza przyjazne nastawienie, to znacznie ułatwia nawiązanie relacji
  • Ukradkowe spojrzenia w Twoją stronę – ukradkowe spojrzenia lub szukanie okazji do nawiązania kontaktu wzrokowego to jedna z pewnych oznak, że podobasz się kobiecie. Jeśli dziewczyna wpatruje się w Twoje usta, być może rozmyśla o tym, jak to jest całować się z Tobą!
  • Śmiech – miły, perlisty śmiech to oznaka zainteresowania. Jeśli kobieta reaguje pozytywnie na Twoje żarty, słucha historii, które jej opowiadasz i śmieje się w odpowiednich momentach, masz pewność, że jest Tobą zainteresowana
  • Subtelny dotyk – przelotne muśnięcia i dotykanie w trakcie rozmowy to wyraźny sygnał chęci poflirtowania. Jeśli w trakcie rozmowy ona dotyka Cię w miejscu łokcia lub kładzie Ci rękę na ramieniu, nie powinieneś mieć żadnych wątpliwości co do jej intencji!
  • Bawienie się włosami – nawijanie włosów na palce to bardzo często stosowana forma kokietowania – jeśli zauważyłeś, że w Twojej obecności dziewczyna bawi się włosami, to oznaka, że ktoś jej się podoba i ma ochotę na flirt, być może chodzi właśnie o Ciebie?

Niniejszy poradnik pod tytułem "Chcesz sprawdzić, czy jej się podobasz? Detale, po których to rozpoznasz!" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Chcesz sprawdzić, czy jej się podobasz? Detale, po których to rozpoznasz!" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.