Dom
Czytany poradnik
Zrób własny łapacz snów (DIY)
0

Zrób własny łapacz snów (DIY)

AUTOR:  Klaudia Ozimek30 sierpnia 2018

Łapacz snów przez wielu uznawany jest za amulet, jednak od niedawna uważany jest za jedną z najmodniejszych dekoracji do pokoju. Łapacz ma za zadanie niszczyć złe sny i wszystkie koszmary, jakie nam się przyśniły. Jeśli chcesz zyskać piękną dekorację do pokoju, a jednocześnie zadbać o spokojny sen, to koniecznie sprawdź razem z nami, jak wykonać łapacz snów diy.

Łapacz snów diy – krok pierwszy

Jeśli nie wiesz jak zacząć robić łapacz snów diy, to pierwszym krokiem jest przyklejanie nitki do okręgu. Do drewnianego lub metalowego okręgu przymocuj włóczkę i zacznij owijać całe koło. Pamiętaj, by dokładnie zabezpieczyć końce włóczki, by zapobiec jej odwijaniu się.

Łapacz snów diy – krok drugi

Kolejnym krokiem, by wykonać łapacz snów diy, jest przyklejenie serwetki do oklejonego włóczką okręgu. Do tego zadania również użyj kleju na gorąco, by serwetka nie odkleiła się od okręgu. Jest to najprostszy sposób na wykonanie łapacza snów w kilka minut. Pamiętaj, że jest wiele technik, by wykonać łapacz snów diy, jednak są one znacznie bardziej pracochłonne i wymagające.

Łapacz snów diy – krok trzeci

Kiedy łapacz snów diy, jest już prawie gotowy, to może zacząć go dekorować. Do uzupełnienia łapacza snów najlepiej sprawdzą się wstążeczki, koraliki, czy piórka. Jeśli masz inne dodatki, które chcesz wykorzystać, nie krępuj się, to twoje dzieło, więc pozwól, by poniosła cię wyobraźnia. Na wstążeczki, które przymocujesz do łapacza snów za pomocą kleju na gorąco, możesz zawiesić koraliki. A obok wstążeczek lub na ich końcach umieść piórka.

Łapacz snów diy – krok czwarty

Twój łapacz snów diy jest już gotowy. Teraz możesz go powiesić w wybranym przez ciebie miejscu, by pełnił funkcję oryginalnej ozdoby do twojego pokoju, a jednocześnie zapewniał ci dobry i spokojny sen. Pamiętaj, że łapacz snów najlepiej zawiesić blisko łóżka, by miał jak najbardziej skuteczne działanie. A jeśli masz chęć, to możesz wykonać drugi łapacz snów i podarować go komuś na kim ci zależy, by jego sny również były zawsze spokojne.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze