DZIAŁY

Chcąc przesiąść się na zaopatrzoną w dodatkowe funkcje edycję Windows nie musimy kupować pełnej wersji pudełkowej w sklepie, a następnie ją instalować. Gdy już mamy zainstalowany Windows w wersji Starter, Home Premium lub Professional, możemy skorzystać z Windows Anytime Upgrade. Z pomocą tej aplikacji możemy dokonać upgrade’u do wyższej wersji po znacznie niższej cenie, niż w przypadku zakupu wersji pudełkowej. Cały proces odbywa się online.

Korzystanie z Windows Anythime Upgrade:

  1. Klikamy prawym przyciskiem myszy ikonę Komputer na pulpicie lub w menu Start, po czym wybieramy WłaściwościSkorzystaj z większej liczby funkcji w nowej wersji systemu Windows 7;
  2. Wybieramy sposób uaktualnienia;
  3. Niestety zakup w trybie online nie jest możliwy w Polsce, dlatego wybieramy Wprowadź klucz uaktualnienia;
  4. Wpisujemy klucz z pudełka zakupionego systemu.
Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Windows Anytime Upgrade" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Windows Anytime Upgrade" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.