Wesele w plenerze - jak się ubrać?

Wesele w plenerze to często jedno z największych marzeń pary młodej. Impreza o charakterze plenerowym to ogromne pole do popisu dla fotografa, wideorealizatora, florystów oraz osób odpowiedzialnych za weselne dekoracje. Wesele w ogrodzie, przy świetle lampionów lub pod gwieździstym niebem pozostawia w pamięci wyjątkowe wspomnienia. Jak się ubrać na takie wesele, by w pełni cieszyć się wszystkimi atrakcjami imprezy?

Jak się ubrać na wesele w plenerze – porady

1Śledź na bieżąco prognozy pogody

Nie daj się zaskoczyć i śledź na bieżąco prognozy. Przygotuj się na imprezę plenerową zgodnie z prognozowanymi warunkami pogodowymi. W zależności od tego, czy zapowiadany jest upał, czy chłód, weź ze sobą do auta lub torebki coś praktycznego. Niewielka parasolka, kapelusz na głowę lub wachlarz mogą uratować Ci imprezę!

2Zrezygnuj z obuwia na wysokich obcasach

Miękka trawa, piasek lub twardy żwir to nie najlepsze podłoże do tańczenia w szpilkach. Aby zapewnić sobie maksymalną wygodę, weź buty na zmianę lub wyposaż się w specjalne nakładki, dzięki którym nie będziesz się zapadać w miękkim podłożu podczas imprezy!

3Włóż sukienkę, w której będzie Ci wygodnie

Wesele w plenerze ma to do siebie, że gry i zabawy dla gości oraz pary młodej często polegają na bieganiu, tańczeniu i wykonywaniu różnych innych aktywności w obrębie terenu imprezy. Zrezygnuj ze zbyt obcisłych i przykrótkich sukienek i ubierz taką kreację, w której będziesz się czuć swobodnie. Doskonale sprawdzi się lekka i zwiewna sukienka koktajlowa, w której będziesz nie tylko świetnie wyglądać, ale i czuć się komfortowo! Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, na wesele w plenerze możesz założyć elegancki czarny, kremowy lub granatowy kombinezon.

4Weź okulary przeciwsłoneczne

Jeśli wesele w plenerze planowane jest w godzinach popołudniowych, zbawieniem dla Twoich oczu mogą się okazać okulary przeciwsłoneczne. Pamiętaj tylko, by zdejmować je do zdjęć i nie ukrywać się za nimi przez cały czas trwania imprezy lub podczas tańca na parkiecie!

5Postaw na szybkoschnące ubrania

Podczas imprezy plenerowej może się wydarzyć wiele rzeczy. Warto ubrać się w ciuchy, które szybko schną. Jeśli się ubrudzisz lub, nie daj Boże, wpadniesz do ogrodowego oczka wodnego, w szybkim czasie będziesz w stanie doprowadzić się z powrotem do porządku!

Zobacz także nasz poradnik:

Jak zorganizować wesele w plenerze?

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.