Wyposażenie
Czytany poradnik
Ramki na zdjęcia, wieszaki, świeczniki – wybieramy wyjątkowe dekoracje wnętrz
0

Ramki na zdjęcia, wieszaki, świeczniki – wybieramy wyjątkowe dekoracje wnętrz

AUTOR:  Porady.org2 października 2020

Prawdziwy dom to taki, który odzwierciedla charakter jego mieszkańców. Dlatego taką dużą popularnością cieszą się dekoracje. Dzięki nim czujemy się u siebie. Jeżeli zależy nam na tym, aby pomieszczenia, w których mieszkamy, posiadały swój własny charakter, to warto poszukać sklepu, którego asortyment zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Gdzie zaopatrywać się w gustowne i oryginalne przedmioty dekoracyjne?

Godnym polecenia sklepem jest Wena Home, którego oferta dostępna jest pod adresem: https://wenahome.pl/. Sprzedawca wyróżnia się bogatą ofertą elementów wyposażenia wnętrz. W asortymencie znajdują się produkty pochodzące od uznanych producentów: Villeroy & Boch, Umbra, Silit, Jamie Oliver, JJ, WMF. Każdy oferowany egzemplarz to gwarancja wysokiej jakości wykonania.

Znajdziemy tu wyroby przydatne w kuchni (między innymi: naczynia, szkło, sztućce, garnki, AGD), łazience (na przykład: dozowniki do mydła, szczotki, mydelniczki, zestawy akcesoriów), salonie, czy przedpokoju. Za ich pomocą można udekorować cały dom. A wszystko zgodnie z najnowszymi trendami w tym zakresie. Poniżej przedstawiono pomysły na dekoracje do pokoi i holu.

Typowe i nietypowe ramki na zdjęcia

Za pomocą zdjęć możemy uchwycić ważne w naszym życiu wydarzenia i sytuacje. Warto je zatem w odpowiedni sposób oprawić. Ramki na zdjęcia występują zazwyczaj w dwóch wariantach: stojącym i wiszącym.

Dobrze wykonana ramka na zdjęcia powinna mieć stabilną konstrukcję. Na trwałość i wygląd nie powinno mieć wpływu jej podnoszenie i przesuwanie (chociażby po to, aby zetrzeć kurze). Bez wątpienia dobrym materiałem na ramkę jest metal, drewno oraz szkło.

W sklepie wenahome.pl dostępne są zarówno klasyczne ramki na zdjęcia, jak i produkty o nietypowych kształtach. Na uwagę zasługują: miedziana ażurowa ramka na jedno lub kilka zdjęć, typowe ramki w drewnianej obudowie oraz metalowe ekspozytory z klipsami na zdjęcia. Wrażenie na odwiedzających nas gościach zrobią także ramka na T-shirt oraz nowoczesna fotoramka z podświetleniem LED. Jest ona zasilana poprzez kabel USB. Może służyć jako dyskretna lampka nocna.

Funkcjonalne i nieszablonowe wieszaki

Przeglądając stronę sklepu wenahome.pl można dojść do wniosku, że wieszaki nie muszą być jedynie funkcjonalne. Mogą również stanowić elegancką i nietuzinkową dekorację.

Szukając wieszaka do przedpokoju, warto rozpatrzyć zakup drewnianego wieszaka z wyjmowanymi haczykami, które w razie potrzeby, można złożyć na płasko. Wieszaki o podobnej konstrukcji dostępne są również w wersji nowoczesnej. Swoim kształtem mogą przypominać na przykład panoramę miasta z wieżowcami.

Do wnętrz, które chcemy trochę ożywić, z całą pewnością pasować będzie wieszak, którego projekt został zainspirowany mapkami komunikacyjnymi. Poszczególne elementy produktu pomalowano kolorami: niebieskim, czerwonym i żółtym.

Szykowne i efektowne świeczniki

Współcześnie produkowane świeczniki, to wyroby, które wyglądają reprezentacyjnie zarówno z zapaloną świeczką, jak i bez niej. Nadają się do użytku na co dzień i podczas specjalnych domowych uroczystości.

Wśród propozycji wenahome.pl znajdują się zarówno świeczniki o bardzo prostej budowie, takie jak szklane lampiony, jak i produkty o niebanalnej formie i wytwornych zdobieniach, takie jak kilkuramienne szklane kandelabry.

Poradnik sponsorowany

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze