DZIAŁY

Miniaturki paska zadań bywają bardzo przydatne, zwłaszcza, gdy powiększymy ich domyślny rozmiar. Ponadto można też zmienić inne związane z nimi ustawienie. Domyślnie po najechaniu kursorem na przycisk na pasku zadań, miniaturka pojawia się niewielkim opóźnieniem. Miniaturki sprawdzają się znacznie lepiej, kiedy pojawiają się natychmiastowo. Aby uzyskać taki efekt, należy zmienić właściwe ustawienie za pomocą Edytora rejestru.

Przyspieszanie wyświetlania miniaturek paska zadań:

  1. Otwieramy Edytor rejestru klikając menu Start, a następnie wpisując w pole Wyszukaj programy i pliki komendę regedit;
  2. Naciskamy Enter;
  3. Przechodzimy dla klucza HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse;
  4. W okienku po prawej stronie znajdujemy i klikamy dwa razy MouseHoverTime;
  5. W pole Dane wartości wpisujemy 0;
  6. Zamykamy Edytor rejestru i uruchamiamy ponownie komputer.
Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Przyspieszanie wyświetlania miniaturek paska zadań Windows" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Przyspieszanie wyświetlania miniaturek paska zadań Windows" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.