DZIAŁY

Jeżeli w systemie Windows nie pokazują się urządzenia USB, czasami pomaga skasowanie pliku INFCACHE.1, który znajduje się na dysku C:Windows\inf. Plik ten mogą usunąć tylko osoby, które posiadają uprawnienia administratora. Warto także przed skasowaniem zrobić kopie zapasową. Na końcu uruchamiamy ponownie komputer, podłączamy nasze urządzenie i sprawdzamy, czy widzimy urządzenie poprawnie.

Przyczyn, dla których system Windows nie widzi napędów podłączonych do portu USB może być o wiele więcej (wyłączony kontroler USB, brak sterowników od chipsetu płyty głównej itp.). Powyższa porada dotyczy komputerów, które wcześniej nie miały problemów z działaniem urządzeń przenośnych.

Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Problem z USB Windows – USB Device Not Recognized" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Problem z USB Windows – USB Device Not Recognized" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.