Kredyty i leasingi
Czytany poradnik
Pożyczka na spełnienie marzeń – o czym warto pamiętać?
0

Pożyczka na spełnienie marzeń – o czym warto pamiętać?

AUTOR:  Patrycja Kabaj13 czerwca 2018

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Mogą one dotyczyć np. wakacji w egzotycznym miejscu
lub zakupu nowego samochodu. Gdy orientujemy się, że na spełnienie ich brakuje nam pieniędzy, bardzo często sięgamy po zobowiązania gotówkowe. Najczęściej decydujemy się na kredyt bankowy lub pożyczkę pozabankową. Co warto wiedzieć o pożyczkach Internetowych? Jakie są ich zalety?

Kredyt gotówkowy w banku – formalności

Bank udzieli nam kredytu gotówkowego, jedynie wtedy, gdy posiadamy pozytywna historię kredytową oraz jesteśmy w stanie okazać dokumentację, dotycząca naszych dochodów. Istnieją banki, dla których niewielkie opóźnienia w spłatach wcześniejszych rat kredytowych nie stanowią żadnego problemu, zachodzi to jednak jedynie w przypadku, gdy poparte są one dokumentami potwierdzającymi, że wydarzyło się to z przyczyn losowych, np. utraty pracy.

Instytucje pozabankowe- – uproszczone procedury kredytowe

Pożyczki gotówkowe online pozbawione są rygorystycznego procesu kredytowego. Wymagają jedynie podania we wniosku swoich podstawowych danych osobowych oraz numeru konta,

na które zostaną przelane środki, po pozytywnej weryfikacji – warto zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie: polecampozyczke.pl.

Taki proces kredytowy pozwala na skorzystanie z oferty tym, którzy pracują na podstawie umowy o dzieło lub zlecenie, oraz bezrobotnym. Jeśli chodzi o zaległości w BIK-u, firmy pożyczkowe udzielają pożyczek jedynie osobie, która pomimo tego, że widnieje w rejestrze, spłaciła swoje zaległości. Oznacza to, że po wypełnieniu wniosku, już po kilku minutach możemy mieć pieniądze na koncie – jest to tzw. pożyczka od ręki.

Korzystając z pożyczek online, nie musimy także przedstawiać zaświadczeń zarobkowych poręczycieli. Zdejmuje to z nas ciężar poszukiwania ich wśród rodziny i znajomych, a co za tym idzie, pozostajemy anonimowi z naszym zadłużeniem.

W Polsce najczęściej wybierane są pożyczki ratalne oraz chwilówki. Dzięki takim zaletom, jak: uproszczony system kredytowy, łatwe dokonywanie formalności, jasne koszty oraz szybka realizacja pożyczki, stanowią ciekawą alternatywę dla kredytów bankowych. Wzrost zainteresowania pożyczkami gotówkowymi on-line wymusza na instytucjach finansowych konieczność konkurowania ze sobą. Dzięki temu, na rynku pojawiają się coraz bardziej atrakcyjne oferty.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze