Dom
Czytany poradnik
Pomysł na bombkę w świątecznym klimacie
0

Pomysł na bombkę w świątecznym klimacie

AUTOR:  Klaudia Ozimek15 października 2018

Zbliża się Boże Narodzenie, więc możemy się już przygotować na jego nadejście. Warto przed natłokiem zadań, które zawsze przytłaczają na w okresie świątecznym zrobić kilka ozdób na choinkę i dekoracji do domu. Mamy dla was pomysły na bombkę.

Pomysły na bombkę – bombka ze wstążek

Pomysły na bombkę styropianową mogą być różne. Jest ona bardzo łatwa w wykonaniu ze względu to, jak jest elastyczna i wszechstronna. Najczęściej decydujemy się na jej ozdobienie wstążkami. Do jej wykonania potrzebujesz wstążek w różnych kolorach i ołówka lub długopisu. Niezbędna będzie, oczyścicie styropianowa bombka. Wstążki potnij na jednakowej wielkości kwadraty. A następnie przyłóż je do wierzchniej strony bombki i zacznij je wpychać w styropian, tak, by materiał wstążki nie wypadał. Kiedy cała bombka będzie we wstążkach, otrzymasz wyjątkową ozdobę własnego autorstwa.

Pomysły na bombkę – użyj pinesek

Mamy kolejne pomysły na bombkę z wykorzystaniem styropianu. Tym razem do jej przygotowania potrzebować będziesz szpileczek. W tym przypadku również możesz wybrać dowolne kolory, od jakich tego rozmiarów bombkę robisz, zależy to, ile szpileczek z kolorowymi główkami musisz kupić. Jeśli masz ich wystarczającą ilość, zacznij wpinać je w styropian. Przy tej bombce napracujesz się bardziej niż tej zrobionej ze wstążek. Powierzchnia szpilek jest mniejsza, więc musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeśli to zrobisz, efekt może zaskakiwać.

Pomysły na bombkę – włóczka

Pisanki często ozdabiamy włóczką, więc czemu nie możemy zrobić tego z bombką. Do wykonania tej bombki nie musisz kupować nowej ozdoby. Wystarczy, że weźmiesz jedną ze starych bombek i opleciesz ja włóczką, którą na końcach zabezpieczysz klejem. Jej wykonanie jest bardzo proste, ale bardzo pracochłonne.

Podsumowanie

To nasze pomysły na bombkę na święta. Większość osób decyduje się na zakupienie nowych bombek na święta. Jednak dobrym pomysłem jest zrobienie kilku swoich własnych ozdób lub odnowienie starych. Dzięki temu spędzimy czas w kreatywny sposób i będziemy mogli się pochwalić swoimi nowymi umiejętnościami przed najbliższymi i znajomymi.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze