Najlepsze pozycje miłosne

Seks jest doznaniem, które każdy uwielbia. Jest to zbliżenie partnerów na najwyższym poziomie. Każdy z nas zna tradycyjne pozycje miłosne, jednak dziś przedstawimy wam najlepsze pozycje miłosne, które sprawią, że wasze zbliżenie będzie jeszcze przyjemniejsze.

1Najlepsze pozycje miłosne – pozycja generalska

To pierwsza pozycja z listy najlepsze pozycje miłosne. Jest ona szczególnie uwielbiana przez mężczyzn. W tej pozycji kobieta leży na plecach, a mężczyzna siedzi lub klęczy na kolanach przed nią. Kobieta unosi nogi i trzymając je proste i kładzie je na ramionach mężczyzny. W tej pozycji penetracja jest głęboka, dlatego zarówno kobieta i mężczyzna odczuwają dużą przyjemność, jednak to on w tej pozycji szybciej osiąga spełnienie, ponieważ członek idealnie dopasowuje się do pochwy, a mężczyzna ma pełną swobodę ruchów.

2Najlepsze pozycje miłosne – na pieska

Najlepsze pozycje miłosne, to takie, w których kobieta i mężczyzna czują satysfakcję ze zbliżenia. Pozycja na pieska zalicza się właśnie do takich pozycji. W tej pozycji kobieta klęka i opiera ręce zgięte w łokciach na podłożu. Mężczyzna klęka za nią. W trakcie stosunku kobieta może położyć tułów na łóżku, może również zmienić pozycję i opierać się na wyprostowanych rękach. Warto wiedzieć, że im wyżej znajdują się pośladki kobiety, tym większa jest przyjemność obu partnerów, ponieważ penetracja, jest głębsza. Jest to pozycja bardzo prosta i to na nią najczęściej decydują się kochankowie.

3Najlepsze pozycje miłosne – na łyżeczkę

Kolejna na liście najlepsze pozycje miłosne, jest pozycja na łyżeczkę. To prosta pozycja niewymagająca wysiłku od żadnego z partnerów. W tej pozycji kobieta leży na boku, a partner układ się za nią. Partner wkłada członka do pochwy, w tej pozycji możliwa jest również wersja analna. Ta pozycja co prawda ogranicza swobodę ruchów, jednak pozostawia wolne ręce obu partnerów. A dzięki temu mogą oni z łatwością zwiększyć doznania, pieszcząc łechtaczkę i piersi. To pozycja, w której partnerzy są ze sobą bardzo blisko, więc potęguje uczucie bliskości i jedności.

WYPOWIEDZ SIĘ

Wprowadź treść komentarza.
Wprowadź swoje imię.