Czytany poradnik
Najlepsze pomysły na Sylwestra
0

Najlepsze pomysły na Sylwestra

AUTOR:  Alicja Hudzik26 grudnia 2018

Sylwestrowy wieczór można spędzić na wiele wyjątkowych sposobów. Jeśli brak Ci pomysłu, na pewno zainteresuje Cię ten poradnik. Jeśli już masz plany na tegorocznego Sylwestra, potraktuj nasze pomysły na Sylwestra jako inspirację na kolejny rok!

Pomysły na Sylwestra i niezapomnianą zabawę

#1 Sylwester w górach

Sylwester w górach to świetny pomysł na niezapomnianą noc. Możecie wynająć we dwójkę pokój w eleganckim górskim hotelu i spędzić razem romantyczną noc lub zaszaleć i całą grupą wynająć jakąś chatkę u podnóży gór. Wśród dodatkowych atrakcji możecie zorganizować kulig lub wyjście na termy.

#2 Przebierana domówka

O ile masz duże mieszkanie i dobre warunki, możesz zorganizować sylwestrową domówkę dla znajomych. By impreza była atrakcyjna, wymyśl jakiś motyw i myśl przewodnią imprezy, poproś także znajomych, by się przebrali. Tutaj znajdziesz najlepsze przepisy na imprezowe przekąski: Przekąski na imprezę – szybkie i smaczne porady

Na pewno Ci się przydadzą!

#3 Sylwester w Termach

Coraz więcej term organizuje na terenie basenów i łaźni imprezy Sylwestrowe. W ramach imprezy gości mogą liczyć na zabawę taneczną, pyszne drinki oraz różnego rodzaju mokre atrakcje i konkursy

#4 Agroturystyka na Sylwestra

Agroturystyka to modny ostatnio sposób na spędzenie niezapomnianej Sylwestrowej Nocy. Z dala od zgiełku miasta można świetnie spędzić czas w dwójkę lub z większą ilością znajomych. Program takiego sylwestrowego wypadu zależy tylko i wyłącznie od Was!

Nietypowe pomysły na Sylwestra

#1 Sylwester z morsami

Nietypowe pomysły na Sylwestra to na przykład impreza organizowana przez kluby morsów z całej Polski. Tego typu imprezy są organizowane nie tylko nad morzem, ale i w zbiornikach słodkowodnych.

#2 Sylwester w kopalni soli

Sylwester w podziemiach kopalni soli takiej jak Wieliczka, czy Bochnia to świetna impreza taneczna w nietypowych warunkach. Tego typu imprezy często są tematyczne i towarzyszy im pyszny catering. Dodatkowe atrakcje to zespół na żywo oraz fotobudka.

#3 Sylwester za granicą

Jeśli marzy Ci się Sylwester za granicą, warto pomyśleć o takich miastach jak Wilno, Praga, Neapol lub Paryż. Poza wynajęciem noclegu pamiętaj także o tym, by zrobić rezerwację w klubie, w których chcecie spędzić wieczór.

#4 Sylwester w plenerze

Sylwester na krakowskim kopcu lub na szczycie jakiejś góry (np. Ślęży, Śnieżki lub Babiej Góry) to pomysł na nietypową i niezapomnianą noc. Można się nacieszyć ciszą, sobą i obserwować piękne pokazy sztucznych ogni na niebie w oddali. Wieczór może umilić dodatkowo termos z grzanym winem.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze