Dom
Czytany poradnik
Lifehack w szafie – poznaj triki w garderobie
0

Lifehack w szafie – poznaj triki w garderobie

AUTOR:  Klaudia Ozimek8 września 2018

W szafach często zdarza nam się mieć nieporządek. Do nich chowamy wszystkie ubrania i nieraz jest ich tak dużo, że zostają one zwinięte w kulkę, by tylko się zmieścić. Jest sposób na utrzymanie porządku w szafie. Dziś podajemy najlepszy lifehack w szafie. Koniecznie się z nim zapoznajcie.

Lifehack w szafie – pudełka do butów

Jest to bardzo prosty lifehacka w szafie, który prawie nic nas nie kosztuje. Wystarczy kupić buty, a one zawsze są schowane w pudełkach. Większość osób po kilku tygodniach wyrzuca takie pudełka, a przecież mogą się one przydać na przechowywanie drobnych ubrań i części garderoby, które nie mają swojego miejsca. Do takiego pudełka można włożyć kostiumy kąpielowe, paski, skarpetki i wiele innych. Pudełko wystarczy postawić na dnie szafy. Oto nasz lifehack w szafie.

Lifehack w szafie – podwójne wieszaki

Każdy z nas ma problem z miejscem w szafie. Na lifehack w szafie pomoże nam zaoszczędzić nieco miejsca, dzięki czemu więcej ubrań zmieści się w szafie. Do otwarcia puszek jest potrzebna zawleczka. Kiedy puszka jest już pusta, możemy oderwać od niej zawleczkę. Na pętelkę wieszaka wystarczy zawiesić zawleczkę od puszki, a na nią zaczepić pętelkę drugiego wieszaka. Tak tworzy się podwójny wieszak, a na każdym z nich można powiesić dwie rzeczy. Na takim wieszaku warto umieszczać bluzkę i spodnie. Bluzkę na górnej części, a spodnie na dolnej części wieszaka.

Lifehack w szafie – pachnące ubrania

Jest to lifehack w szafie, pozwala on nam na zadbanie o nasze ubrania. Chroni nasze ubrania przed molami, a jednocześnie nadaje ubraniom przepiękny zapach. Kto nie chciały zakładać bluzki, która pachnie jaśminem? Do zrobienia tego lifehacka potrzebny nam będzie mały materiałowy kwadracik, sól do kąpieli, olejek eteryczny o wybranym zapachu, wstążka i gumka recepturka. Na materiał nasypujemy soli, do której wkraplamy olejek. Następnie zbieramy wszystkie rogi materiału, tak by powstał woreczek. Na koniec wszystkie zebrane rogi zabezpieczamy gumką recepturką, a następnie ozdabiamy woreczek wstążeczką. Taki pachnący woreczek zawieszamy w szafie.

Co myślisz o tym poradniku?
Kocham to!
0%
Dobra porada
0%
Ciekawe
0%
Że co?
0%
Nie wiem
0%
Nie pomogło
0%
Komentarze