DZIAŁY

Wiele osób przyzwyczajonych jest do klasycznego menu (jak w Windows 98 czy Windows 2000). Domyślny wygląd menu start systemu Windows ma wiele do zarzucenia. Niektórym osobom ciężko jest się przyzwyczaić. Poniżej przedstawię dwa sposoby na przywrócenie klasycznego menu.

  1. Klikamy prawym przyciskiem myszy na pasek zadań,
  2. Klikamy na Właściwości,
  3. Ujrzymy okienko Właściwości paska zadań i menu Start, gdzie zaznaczamy Klasyczne menu Start.

Drugi sposób:

  1. Klikamy na menu Start i przechodzimy do Panelu Sterowania.
  2. Teraz przechodzimy do Wygląd i Personalizacja,
  3. Klikamy na Dostosuj menu Start i zaznaczamy Klasyczne menu.
Spis treści

Niniejszy poradnik pod tytułem "Klasyczne menu Start Windows" nie stanowi doradztwa, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat "Klasyczne menu Start Windows" należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o własne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Na stronie Porady.org nie korzystamy z plików cookies oraz kodów śledzących, a także nie profilujemy Twojej aktywności, dzięki czemu możesz korzystać z niej całkowicie anonimowo i prywatnie.